Kuriozalne sceny na stadionie w Austrii! Pracownik wpadł na genialny pomysł !

Kuriozalne sceny na stadionie

Kuriozalne sceny na stadionie w austriackim Innsbrucku mogły zaskoczyć fanów piłki nożnej. Zimowa aura chciała pokrzyżować plany przed meczem ligowym WSG Tirol – SCR Altach, jednak ekipa stadionu stanęła na wysokości zadania! Takiego sposobu na odśnieżanie na pewno nie znacie!

Zima w tym roku co chwile daje o sobie znać i nie oszczędza nikogo, a w tym piłkarzy. Niejednokrotnie byliśmy świadkami anomalii pogodowych, które nie raz krzyżowały plany przed ligowymi rozgrywkami. Swojego czasu głośno w mediach było o pojedynku Istanbul BB kontra Sivasspor. Wówczas obfite opady śniegu pokryły niemal całą murawę, a co ciekawsze drużyna gości w tym meczu wystąpiła w białych koszulkach. Nie tylko piłkarze byli mało widoczni dla swoich rywali, ale również dla telewidzów.

Teraz zimowa aura ponownie o sobie przypomniała. Niemniej jednak nie udało się jej pokrzyżować planów przed ligowym meczem w Tirolu.

Kuriozalne sceny na stadionie w Austrii!

W środę, 27 stycznia odbył się mecz WSG Tirol – SCR Altach. O mały włos nie doszłoby do rozgrywek, gdyby nie pomysłowość ekipy dbającej o murawę. Przed rozpoczęciem spotkania zaczął padać śnieg, który nieco przykrył boisko. Spotkania jednak nie przesunięto. Jeden z pracowników tamtejszego klubu wpadł na genialny pomysł. Za pomocą drabiny i przymocowanego do niej sznurka odśnieżył całe boisko!

Co ciekawsze, ten pomysł okazał się strzałem w dziesiątkę i dzięki pomysłowości jednego z pracowników mecz odbył się w komfortowych warunkach. Nagranie w mgnieniu oka pojawiło się w sieci i nie da się ukryć, że powoli staje się hitem. Dzięki pomysłowości ekipy stadionu w Innsbrucku gospodarze mogli cieszyć się ze zwycięstwa. Mecz zakończył się wynikiem 3:1.

Mecz Polska – Anglia

Jak pamiętamy, nie tylko śnieg potrafi utrudnić życie organizatorom rozgrywek. Zapewne każdy fan piłki nożnej doskonale pamięta kuriozalne sceny na stadionie w Warszawie i ulewę, która miała miejsce 16 października 2012 roku. Mecz Polska-Anglia został odwołany, a filmiki z tego skandalicznego wydarzenia nadal możemy oglądać w sieci. Nie da się ukryć, że w tym wypadku była to gigantyczna wpadka organizatorów.

Zobaczcie również: Jak wygląda szpital na Stadionie Narodowym? Pierwsze ujęcia [WIDEO]

Źródło:sportowefakty.wp.pl