39 ciał w ciężarówce – znana przyczyna tragedii

39 ciał w ciężarówce

39 ciał w ciężarówce w Wielkiej Brytanii – znana jest już przyczyna tragedii! Wiadomo także, skąd pochodzą ofiary i kto prawdopodobnie odpowiada za przerażające zdarzenia. Kierowca tira, którego aresztowano pod zarzutem morderstwa, prawdopodobnie nie miał pojęcia o tym, co znajduje się w składzie który przewoził.

39 ciał w ciężarówce – znana przyczyna tragedii

Od wczoraj wszystkie światowe media żyją potwornym znaleziskiem w Wielkiej Brytanii. W tamtejszym Essex odkryto ciężarówkę, w której naczepie znajdowało się aż 39 ludzkich dział. Jedno z nich należało do osoby nastoletniej. Choć początkowo w mediach nie pojawiało się zbyt wiele konkretów, wiadomo było, że aresztowano 25-latka prowadzącego ciężarówkę. Podejrzewano go o morderstwo. Teraz jednak niemal pewne jest, że ten nie miał pojęcia o makabrycznej zawartości jego naczepy. Co więcej, śledczy podali do wiadomości publicznej także przyczynę śmierci 39 osób – przebywając w naczepie-chłodni, ludzie ci zwyczajnie zamarzli. Panująca tam temperatura mogła wynosić nawet 25 stopni poniżej zera.

ZOBACZ TAKŻE: POTĘŻNY SKANDAL W ROSYJSKIM CYRKU! NIEDŹWIEDŹ ZAATAKOWAŁ TRESERA, PUBLICZNOŚĆ NIE BYŁA W ŻADEN SPOSÓB ZABEZPIECZONA PRZEZ NIEBEZPIECZNYM ZWIERZĘCIEM! WIDEO

Ofiary to obywatele Chin, wśród nich przeważają mężczyźni

Brytyjska policja do akcji wkroczyła z impetem. Już teraz wiadomo, że zmarli pochodzą z Chin. Wśród nich było 31 mężczyzn i 8 kobiet. Chłodnia z ludźmi w środku miała przebyć drogę morską z Zeebrugge w Belgii aż na Wyspy Brytyjskie. Kierowca ładunek miał odebrać w Purfleet pod Londynem.

Pojawiają się podejrzenia, że za wszystkim stoi irlandzka grupa specjalizująca się w przemycie ludzi. Wskazuje na to wiele tropów – nawet bułgarska Warna, gdzie zarejestrowana została przed laty ciężarówka. Mianowicie, właśnie aż do tego miasta mają rozciągać się wici irlandzkich przemytników.

źródło zdjęcia: aljazeera.com

Bartek Z

Absolwent Uniwersytetu Wrocławskiego na kierunku Dziennikarstwo i Komunikacja Społeczna, specjalizacja: dziennikarstwo sportowe. Pasjonat piłki ręcznej oraz piłki nożnej.