15-latek zabił 3 szczeniaki. Na ich głowach rany po strzałach

15-latek zabił 3 psy

15-latek zabił 3 szczeniaki. W głowach zwierząt śledczy znaleźli rany po strzałach. Młodzieniec przerażającego czynu dokonał wiatrówką. Jest już w rękach policji i przyznał się do popełnionej zbrodni. Okazuje się, że do wszystkiego namawiał go 86-letni właściciel tragicznie zmarłych psów. 

15-latek zabił 3 szczeniaki – strzelał w ich głowy z wiatrówki

Przerażających czynów dopuścił się nastolatek z gminy Mińsk Mazowiecki. Jak ustalili śledczy, młodzieniec zastrzelił trzy szczeniaki. W makabrycznej zbrodni posłużył się wiatrówką. Broń została już zabezpieczona przez policjantów. Gdyby tego było mało – bestialski czyn nagrał a wideo umieścił w sieci. Także dzięki temu udało się go zlokalizować. Za ujawnienie całego zajścia odpowiedzialni są pracownicy pogotowia dla zwierząt i fundacji, która ściga osoby znęcające się nad choćby właśnie psami. Po zastrzeleniu szczeniaków, 15-latek jak gdyby nigdy nic, zakopał je w ziemi.

ZOBACZ TAKŻE: 39 CIAŁ W CIĘŻARÓWCE W ANGLII – ZNANA JEST JUŻ PRZYCZYNA ŚMIERCI WIELU OSÓB. WIADOMO TAKŻE SKĄD POCHODZILI. POJAWIAJĄ SIĘ PIERWSZE TROPY W ŚLEDZTWIE

Nastolatek przyznał się do zarzucanych mu czynów, przebywa w Młodzieżowym Ośrodku Wychowawczym

Młodzieniec który dopuścił się przerażających czynów, jest w rękach policji. W jego domu znaleziono przedmioty, które pomogły w dokonaniu i udokumentowaniu zbrodni. Trafił do Młodzieżowego Ośrodka Wychowawczego. 

Okazuje się, że swoje palce w całym incydencie maczał także pewien 86-letni mężczyzna. To do niego miały należeć zabite psy, on sam także namawiał chłopca do zabicia zwierząt. Starszy człowiek odpowie przed sądem, poza tym dostał policyjny dozór i odebrano mu resztą psów które posiadał. Je także miał katować.

źródło zdjęcia: Facebook

Bartek Z

Absolwent Uniwersytetu Wrocławskiego na kierunku Dziennikarstwo i Komunikacja Społeczna, specjalizacja: dziennikarstwo sportowe. Pasjonat piłki ręcznej oraz piłki nożnej.