Z tymi rywalami zagramy przed Euro 2020! Ciekawe mecze Polaków

z tymi rywalami zagramy

Z tymi rywalami zagramy przed Euro 2020! Polska reprezentacja poznała wszystkie drużyny, z którymi zmierzy się w meczach towarzyskich przed Mistrzostwami Europy. Ujawniono także hotel, w którym biało-czerwoni będą stacjonować podczas przyszłorocznej imprezy. Znajduje się on w Irlandii i robi kolosalne wrażenie.

Z tymi rywalami zagramy przed Euro 2020! Zapowiadają się interesujące pojedynki biało-czerownych

Euro 2020 coraz bliżej – Polacy poznali już niemal pełny skład grupy, w której wystąpią w meczach odbywających się w Dublinie i Bilbao. Mianowicie, los skojarzył nas z Hiszpanią oraz Szwecją. Trzecim zespołem będzie ktoś z czwórki: Irlandia, Irlandia Północna, Słowacja lub Bośnia i Hercegowina. Te ekipy jednakże zmierzą się w marcowych barażach, a najlepsza spośród nich podejmie biało-czerwonych jako pierwsza podczas Euro. Dziś Polski Związek Piłki Nożnej ogłosił rywali, z którymi mierzyć będziemy się w spotkaniach towarzyskich. Wcześniej mówiono, że będą to reprezentacje Rosji oraz Ukrainy. Informacje te znalazły potwierdzenie, a terminarz uzupełniono o kolejne dwa pojedynki. W nich zmierzymy się z Finlandią oraz Islandią.

ZOBACZ TAKŻE: AFRYKAŃSKI POMÓR ŚWIŃ OBECNY JUŻ W WIELKOPOLSCE! CZY CHOROBA JEST GROŹNA DLA LUDZI?

Wybrano bazę, w której polska kadra zatrzyma się podczas Euro 2020

Kolejną nowością z dnia dzisiejszego jest ogłoszenie przez Polski Związek Piłki Nożnej miejsca, w którym kadra zatrzyma się podczas Euro 2020. Wybór padł na hotel Portmarnock w Dublinie. Jego lokalizacja robi kolosalne wrażenie – wpisuje się bowiem w typowe dla Irlandii krajobrazy. Pozostaje mieć nadzieję, że miejsce to będzie szczęśliwe dla ekipy Jerzego Brzęczka, a kadra przebywać będzie tam jak najdłużej.

Terminarz meczów towarzyskich polskiej reprezentacji w 2020 roku:

źródło zdjęcia: bavarianfootballworks.com

Bartek Z

Absolwent Uniwersytetu Wrocławskiego na kierunku Dziennikarstwo i Komunikacja Społeczna, specjalizacja: dziennikarstwo sportowe. Pasjonat piłki ręcznej oraz piłki nożnej.