Siatkarskie Mistrzostwa Europy 2021 odbędą się w Polsce!

siatkarskie mistrzostwa europy 2021

Siatkarskie Mistrzostwa Europy 2021 odbędą się w Polsce! Nasz kraj po raz kolejny już otrzymał prawo do organizacji wielkiego sportowego święta. Znów dotyczyć będzie ono zmagań siatkarzy. Wspólnie z Polską, turniej zorganizują: Czechy, Estonia oraz Finlandia. To jednak biało-czerwoni gościć będą najwięcej spotkać – bo aż 25.

Siatkarskie Mistrzostwa Europy 2021 odbędą się w Polsce!

Kolejna wielka sportowa impreza odbędzie się w naszym kraju. Tym razem chodzi o siatkarskie Mistrzostwa Europy, które odbędą się już za 2 lata. Polska będzie je współorganizować wraz z Czechami, Estonią a także Finlandią. Już teraz jednak wiadomo, że największa ilość spotkań odbędzie się w kraju nad Wisłą – będzie ich aż 25. Podczas zmagań o miano najlepszego na starym kontynencie, zmierzą się 24 zespoły.

ZOBACZ TAKŻE: ZNANE DOKŁADNE PLANY POLSKIEJ REPREZENTACJI PRZED EURO 2020 – DZIŚ ZAPREZENTOWANO WSZYSTKICH SPARINGPARTNERÓW A TAKŻE BAZĘ NOCLEGOWĄ I TRENINGOWĄ, GDZIE PIŁKARZE ZAMIESZKAJĄ PODCZAS TURNIEJU

Najważniejsze mecze Mistrzostw Europy odbędą się na polskiej ziemi – w tym mecz o trzecie miejsce i finał

Polska niejednokrotnie udowodniła, że pod względem organizacyjnym należy do ścisłego światowego topu. Do tego dochodzą fantastyczni kibice, którzy niejednokrotnie zapełniali całe ogromne hale, tworząc kapitalną atmosferę na trybunach. Między innymi dzięki temu, światowe federacje sportowe często chętnie przyznają Polakom możliwość organizacji dużych imprez sportowych.

Warto zaznaczyć, że najważniejsze mecze mistrzostw o których mowa, będą mieć miejsce właśnie w Polsce. Wśród nich znalazły się choćby półfinały, a także mecze o brąz i złoto.

źródło zdjęcia: poland.travel

Bartek Z

Absolwent Uniwersytetu Wrocławskiego na kierunku Dziennikarstwo i Komunikacja Społeczna, specjalizacja: dziennikarstwo sportowe. Pasjonat piłki ręcznej oraz piłki nożnej.