Zniewolona serial – fabuła, aktorzy, odcinki

Zniewolona serial ukraiński to niewątpliwy hit ostatniego czasu! Przed nami ostatni odcinek i zapewne wszyscy czekamy z niecierpliwością na to, co się w nim wydarzy. Już wkrótce poznamy zakończenie serialu o pięknej Katierinie.

Zniewolona serial – fabuła

Właśnie trwa sezon drugi serialu Zniewolona. Już w piątek 30 sierpnia o godzinie 20:35 TVP1 wyemituje ostatni 48 odcinek ukraińskiego serialu. Opowiada on o niesamowicie pięknej Katii, która niestety trafiła do domu publicznego. Kilkukrotnie próbowała z niego uciec, lecz jednak wszystkie próby zawodziły. Działo się tak, gdyż właścicielka tego przybytku więziła biedną Katierinę! Niestety, lecz po czasie sprzedała Katię Holendrowi. Mężczyzna był bardzo brutalny, a oprócz tego wymagał od Katii niesłychanie dziwnych rzeczy. Na całe szczęście zjawił się Andriej Żadan, który pomógł zdobyć dziewczynie pracę na pozycji guwernantki w zamożnym domu Korieniewych.

Wyświetl ten post na Instagramie.

Ah! I received sooo many great reviews from Poland, Lithuania, Latvia and many others. Dear viewers, you make me Happy! The big thing is your emotions❤️ Meanwhile, first season is on @stbua now again. The second one is coming soon, don’t miss it 😎 _______________________________________ Как же приятно получать столько чудесных отзывов о нашей работе из Польши, Литвы, Латвии и других стран восточной Европы. Ах! Дорогие, замечательные зрители, вы делаете меня счастливой! Ведь самое главное для меня – ваши эмоции. ❤️ А тем временем повтор 1 сезона уже идёт на @stbua И совсем скоро второй! Не пропустите 😁

Post udostępniony przez Katerina Kovalchyk (@katerinakovalchyk)

Zniewolona serial – odcinek 48

W ostatnim odcinku tego trzymającego w napięciu serialu zobaczymy, jak Żadan pragnie dać wolność Katierinie. Współpracuje razem z Susłowem, któremu również zależy na szczęściu dziewczyny. Andriej nieoczekiwanie stał się współwłaścicielem banku. Wszystko szło pomyślnie, kupił całą Czerwinkę i uwolnił poddanych. Co więcej, oświadczył się pięknej Katii! Od tego momentu już każdy ich dzień miał być szczęśliwy. Jednak przy postawieniu pierwszego kroku w stronę ślubnego kobierca stało się coś, co sprawiło, że już nigdy nic nie wróci do normy.

źródła zdjęć: Instagram, zorunlusahne

Aleksandra S.

Absolwentka Uniwersytetu Mikołaja Kopernika w Toruniu, na kierunku Biologia Medyczna. Ma słabość do dobrego jedzenia, podróży oraz zwierząt.