Piątek do Hertha BSC? Transfer kwestią godzin, Polak widziany na lotnisku

Piątek do Hertha

Piątek do Hertha BSC? Wszystkie znaki na niebie i ziemi wskazują, że końca dobiega niezwykle długa saga transferowa, dotycząca polskiego napastnika. „El Pistolero” widziany był na lotnisku, skąd jeszcze wczoraj wieczorem miał udać się do Berlina. W stolicy Niemiec testy ma przejść dziś – a gdy te okażą się pomyślne, popularny Pio Pio zwiąże się z Herthą kontraktem. Milan za całą transakcję zainkasować ma blisko 30 milionów euro.

Piątek do Hertha BSC? W dniu dzisiejszym mają odbyć się testy

Wydaje się, że niekończąca się saga transferowa dotycząca Krzysztofa Piątka, jest już na finiszu. Włoscy dziennikarze donoszą, jakoby polski snajper miał dołączyć do niemieckiej Herthy BSC. Co więcej, Piątek był widziany wraz ze swoją wybranką na lotnisku, z którego lada moment miał odlecieć właśnie do stolicy Niemiec. Jeśli wszystko pójdzie zgodnie z planem, w dniu dzisiejszym przejdzie tam testy i podpisze kontrakt. Wiele wskazuje więc na to, że ligę niemiecką zasili kolejny Polak. Były zawodnik między innymi Genui, musiał w trybie natychmiastowym ewakuować się z AC Milan. Wszystko za sprawą transferu Zlatana Ibrahimovicia do Mediolanu, a także braku zaufania obecnego trenera Rossanerich co do usług Pio Pio.

ZOBACZ TAKŻE: SZOK NA STUDNIÓWCE! W SIECI POJAWIŁ SIĘ KONTROWERSYJNY FILM – WIDAĆ NA NIM NAUCZYCIELKĘ, UWIKŁANĄ W EROTYCZNY TANIEC Z JEDNYM Z UCZNIÓW. RODZICE ZBULWERSOWANI, KOBIETA NIE PRACUJE JUŻ W SZKOLE – ZOBACZ NAGRANIE!

Miał być transfer do wielkiego klubu – Hertha niewiele nad strefą spadkową Bundesligi

W ostatnich dniach o Piątku – w kontekście innych drużyn – mówiło się wielokrotnie. W kwestii transferu, wymieniano wielkie europejskie zespoły. Tym samym w medialnych pogłoskach najczęściej przewijał się temat przejścia do Tottenhamu. W kręgu zainteresowań Polakiem, miała znajdować się jednak także choćby Barcelona czy Manchester United. Wszystko wskazuje jednak na to, że wybór padnie na kierunek niemiecki.

Wszystko przez to, że Tottenham chciał jedynie wypożyczyć Piątka z Milanu – władzom włoskiego klubu zależało natomiast na gotówce. Chętna na definitywne kupno miała okazać się w końcu Hertha. Łącznie z bonusami, El Pistolero może kosztować nawet 30 milionów euro.

Hertha w tym sezonie ligi niemieckiej nie zachwyca. Zajmuje dopiero 13. miejsce w 18-zespołowej lidze. Jak dotąd wygrała 6 spotkań, 4 zremisowała a aż 9 przegrała. Piłkarze z Berlina strzelili w dziewiętnastu kolejkach 24 gole, stracili ich natomiast o 10 więcej. Czy Piątek okaże się ewentualnym lekarstwem na wyciągnięcie berlińczyków z opresji?

źródło zdjęcia: archysport.com

Bartek Z

Absolwent Uniwersytetu Wrocławskiego na kierunku Dziennikarstwo i Komunikacja Społeczna, specjalizacja: dziennikarstwo sportowe. Pasjonat piłki ręcznej oraz piłki nożnej.