Nowe nagranie z wypadku Lambrechta i wyniki sekcji zwłok [WIDEO]

nowe nagranie z wypadku

Nie milkną echa tragicznego zdarzenia na Tour de Pologne. Tym razem w sieci pojawiło się nowe nagranie z wypadku, który doprowadził do śmierci Bjorga Lambrechta. Jest ono jednakże równie zagadkowe, co cała sytuacja. Widać na nim moment, w którym młody kolarz nagle zbacza z trasy i wpada w betonowy przepust. Opublikowano także wyniki sekcji zwłok i wiadomo już, co przyczyniło się do tego, że nie udało się go uratować.

Nowe nagranie z wypadku Bjorga Lambrechta

Tragiczny wypadek na Tour de Pologne poruszył cały sportowy świat. Śmierć poniósł w nim zaledwie 22-letni belgijski kolarz, z którym wiązano spore oczekiwania. Był jednym z najzdolniejszych w swojej kategorii wiekowej. Do tej pory jednak całe zdarzenie owiane jest pewną tajemnicą. Mimo to na jaw wychodzi coraz więcej faktów. W sieci ukazało się między innymi amatorskie nagranie pokazujące moment tragicznego wypadku. Kolarz, jak gdyby nigdy nic, po prostu zjechał w kierunku rowu i uderzył w nieszczęsny betonowy przepust. Pojawiają się różne hipotezy. Jedna z nich mówi o tym, że zawodnik mógł zasłabnąć. Inne z kolei, że najechał na plastikowy element jezdni, lub zderzył się kierownicą z innym biorącym udział w wyścigu. Materiał o którym mowa, można zobaczyć poniżej:

Wyniki sekcji zwłok Bjorga Lambrechta – znana przyczyna śmierci

Choć kolarz nie jechał z ogromną prędkością, wypadek któremu uległ skończył się dla niego tragicznie. Wszystko przez to, że na jego drodze stał betonowy przepust. W zderzeniu z nim, jak się później okazało, 22-latek nie miał żadnych szans.

Podano także oficjalne wyniki sekcji zwłok, która wykazała, co dokładnie wpłynęło na to, że młodego Belga nie udało się uratować. W oficjalnym komunikacie powiedziano, że wpływ na śmierć zawodnika miał wielonarządowy uraz jamy brzusznej spowodowany uderzeniem w betonowy przepust, a także masywny krwotok wewnętrzny. O wszystkim mówiła Barbara Drewniok z rybnickiej prokuratury rejonowej:

Z badania sekcyjnego wynika, że przyczyną zgonu był uraz wielonarządowy, w szczególności uraz jamy brzusznej z masywnym krwotokiem wewnętrznym.

ZOBACZ TAKŻE: ZDERZENIE TRZECH TIRÓW POD ZĄBKOWICAMI ŚLĄSKIMI! [WIDEO]

Bartek Z

Absolwent Uniwersytetu Wrocławskiego na kierunku Dziennikarstwo i Komunikacja Społeczna, specjalizacja: dziennikarstwo sportowe. Pasjonat piłki ręcznej oraz piłki nożnej.