Marcin Najman zawalczy z Jackiem Murańskim?! Pięściarz zdradził szczegóły!

Marcin Najman zawalczy z Jackiem Murańskim?

Doniesienia związane z walką Marcina Najmana i Jacka Murańskiego pojawiły się już kilka tygodni temu. Okazuje się, że Marcin ostatecznie nie podpisał kontraktu z powodu wad prawnych pojawiających się w umowie. Mimo wszystko nie poinformowano, że do walki w ogóle nie dojdzie. Jaki jest plan? Najman w rozmowie z Radiem Zet uchylił rąbka tajemnicy!

Walka Murańskiego na Fame MMA 12

Przypomnijmy, że Jacek Murański przegrał walkę z Arkiem Tańculą przez dyskwalifikację podczas gali Fame MMA 12. 52-latek kilkukrotnie łapał się siatki, co jest niedozwolone, a ponadto ugryzł swojego przeciwnika. Warto dodać, że panowie walczyli w rzymskiej klatce, czyli stalowej klatce o wymiarach 3 metry na 3 metry. Do tej niezwykle brutalnej i krwawej walki odniósł się sam Marcin Najman, który skomentował:

Nie pokazał nic, kompletnie nic. Jeśli chodzi o jakiekolwiek umiejętności związane ze sportami walki, nie było nic. Wszystkie ciosy, które zadawał Arek Tańcula, dochodziły do głowy, co pokazuje, że on nie potrafi robić żadnych obron, żadnych uników. Nie potrafi dobrze trzymać gardy, która pozwoliłaby zatrzymać część tych ciosów.

ZOBACZ TAKŻE: Z KIM KOLEJNA WALKA DON KASJO? ZGŁOSIŁ SIĘ KOLEJNY ZAWODNIK KSW!

Marcin Najman o walce z Murańskim

Jakiś czas temu pojawiły się doniesienia o walce Najmana i Murańskiego, do której miało dojść na gali Elite Fighters. Jak się okazuje, do starcia zapowiadanego na 29 stycznia ostatecznie nie dojdzie. Marcin Najman zdradził, że nie podpisał kontraktu z powodu wad prawnych w umowie.

Trudno mi powiedzieć, czy nasza walka się odbędzie. Na pewno nie będzie jej 29 stycznia w organizacji, która próbowała to już zapowiedzieć. Bezpośrednio po mojej ostatniej walce na MMA-VIP mówiłem, że ten pojedynek się tam nie odbędzie ze względu na wady prawne, jakie posiadał kontrakt. Po prostu to, co tam było tam zapisane, było niezgodne z prawem i nie mogę do takiej rywalizacji przystąpić – powiedział Najman w rozmowie z Radiem Zet.

Nie mniej jednak Najman zapewnił, że na początku przyszłego roku wraca do sportu i zobaczymy go gościnnie na gali, której nazwy nie zdradził. Czyżby to właśnie na niej miało dojść do pojedynku Najman vs Murański?

Co myślicie o takim starciu?

 

źródło: radiozet.pl 

Magdalena C

Z wykształcenia inżynier produkcji. Miłośniczka podróży i dokumentów kryminalnych.