„Rosyjska Amazonka” wraca na scenę? Fani pękają z zachwytu!

Rosyjska Amazonka

„Rosyjska Amazonka” cieszy się popularnością na całym świecie, a jej wierni fani czekają na powrót swojej idolki na scenę. Niedawno ukazał się dokument skupiający się na życiu najsilniejszej kobiety na świecie. 

„Rosyjska Amazonka” ponownie zaskakuje

Natalia Kuzniecowa, znana na całym świecie pod pseudonimem ” Rosyjska Amazonka” przykuwa wzrok milionów osób na świecie. Nie da się ukryć, że ogromne mięśnie i tytuł najsilniejszej kobiety na świecie robi wrażenie.

Natalia urodziła się w 1991 roku, a regularne treningi rozpoczęła mając zaledwie 14 lat. Będąc młodą dziewczyną cierpiała na zaburzenia odżywiania i to właśnie ten problem skłonił ją do diametralnej metamorfozy. Dziś „Rosyjska Amazonka” może pochwalić się bicepsem o obwodzie 51 cm i udem o obwodzie 75 cm. Mierzy 173 cm wzrostu i poza sezonem waży 118 kg. Nie ukrywa, że za jej sylwetkę odpowiedzialne są nie tylko treningi i odpowiednia dieta, ale również przyjmowane sterydy oraz blokery estrogenu.

ZOBACZ TAKŻE: MARCIN NAJMAN STOCZY WALKĘ Z JACKIEM MURAŃSKIM? NOWE DONIESIENIA W SPRAWIE!

Natalia posiada oficjalną licencję w sportach sylwetkowych IFBB Pro, jest rekordzistką świata w armliftngu, czyli podnoszeniu ciężarów jedną ręką, wyciskaniu na ławce, a także martwym ciągu.

Światową sławę zyskała tuż po zawodach kulturystycznych w Rumunii. Wówczas do sieci trafiły jej zdjęcia, a internauci pokochali „Rosyjską Amazonkę”. Obecnie jej profil na Instagramie śledzi ponad 700 tys. osób.

Na dniach Kuzniecowa opublikowała na swoim Instagramie zwiastun dokumentu skupiającego się na jej życiu. Wywołało to spore poruszenie w sieci, a najwierniejsi fani rozpoczęli dociekać, czy Natalia wróci jeszcze na scenę po przerwie. Gwiazda postanowiła odpowiedzieć na zapytania internautów słowami:

Jeszcze nie podjęłam ostatecznej decyzji, czy będę startować w zawodach kulturystycznych w 2022 r.

Co sądzicie o formie Natalii Kuzniecowej?

 

źródło: instagram.com, sport.pl, wp.pl

Magdalena C

Z wykształcenia inżynier produkcji. Miłośniczka podróży i dokumentów kryminalnych.