Z kim kolejna walka Don Kasjo? Zgłasza się następny zawodnik KSW!

z kim kolejna walka don kasjo

Z kim kolejna walka Don Kasjo? Gwiazda federacji FAME MMA stała się łakomym kąskiem dla zawodowców. Po kontrowersyjnej porażce z Normanem Parkiem, tym razem Kasjusz Życiński niespodziewanie pokonał innego wojownika – Marcina Wrzoska. W kolejce do walki z celebrytą ustawiają się już kolejni zawodnicy. W sprawie ewentualnego starcia głos zabrał następny zawodnik KSW. O kogo chodzi i co napisał w swoich mediach społecznościowych?

Z kim kolejna walka Don Kasjo? Zgłasza się następny zawodnik KSW! Wiadomo, co napisał w mediach społecznościowych

Don Kasjo to niepodważalna gwiazda federacji FAME MMA. Pewny swoich umiejętności pięściarskich celebryta, nie boi się mierzyć z zawodowcami. Wobec tego stoczył już dwie walki z rywalami z KSW, z których jedną przegrał z Normanem Parkiem (mimo, że zaprezentował się naprawdę nieźle), natomiast drugą jednogłośnie na punkty wygrał z Marcinem Wrzoskiem.

Wrzosek w rezultacie wypadł z KSW. Włodarze federacji zapowiadali już wcześniej, że jeśli Polish Zombie przegra z Kasjuszem, pożegna się z ich organizacją. Tak w istocie się stało. Nie zraziło to jednak kolejnego zawodnika KSW, aby ten wyraził chęć walki z Kasjuszem w boksie. Śmiałkiem okazał się Łukasz Rajewski, który notuje dobrą serię w MMA – wygrał dwa ostatnie pojedynki na KSW. Jego zdaniem, bez problemu dałby radę uporać się z Kasjuszem Życińskim. Co napisał w mediach społecznościowych Rajewski?

ZOBACZ TAKŻE: SKANDAL W POCIĄGU! KOBIETA BEZ ŻADNEJ KRĘPACJI PRZEBIERAŁA TAM DZIECKO. TO JEDNAK NIE KONIEC. NIE ZGADNIECIE BOWIEM, GDZIE DAŁA BRUDNĄ PIELUSZKĘ…

Łukasz Rajewski z KSW o walce z Don Kasjo: „mogę pokazać środowisku jak się uderza

Po sobotniej gali FAME MMA 12 i porażce Marcina Wrzoska, który wyleciał z KSW, znamienny wpis na Twitterze opublikował zawodnik KSW Łukasz Rajewski. Wojownik, który ostatnio odniósł dwie wygrane z rzędu, napisał (pisownia oryginalna):

„patrzę na te ostatnie występy pięściarskie niby uderzaczy i myśle sobie dobra stawka i mogę pokazać środowisku jak się uderza, rankingowa walka, żadnen freek. ł.r”

Uważacie, że Łukasz Rajewski powinien skrzyżować rękawice z Kasjuszem Życińskim?

źródło: Sportowe Fakty, Twitter, Facebook

Bartek Z

Absolwent Uniwersytetu Wrocławskiego na kierunku Dziennikarstwo i Komunikacja Społeczna, specjalizacja: dziennikarstwo sportowe. Pasjonat piłki ręcznej oraz piłki nożnej.