Malcom uderza piłką sędziego. Reakcja arbitra bezcenna [WIDEO]

malcom uderza sędziego piłką

Malcom uderza piłką sędziego! Reakcja arbitra okazała się być bezcenna i błyskawicznie obiegła sportowe media na całym świecie. Trudno stwierdzić, czy zachowanie piłkarza było celowe – trzeba natomiast przyznać, że wykazał się nie lada precyzją. Całe show skradł jednak rozjemca spotkania, który zachował stoicki spokój i dzielnie przyjął cios na swoje ciało. Wszystko zarejestrowały kamery, a nagranie z opisywanego zdarzenia można zobaczyć poniżej.

Malcom uderza piłką sędziego – zobacz nagranie

Malcom to brazylijski piłkarz, który na szerokie wody wypłynął we francuskim klubie Girondins Bordeaux. Swoją świetną grą w barwach Żyrondystów zwrócił na siebie uwagę najlepszych ekip z całej Europy. Piłkarz przed rokiem już jedną nogą był we włoskiej Romie, jednak dosłownie w ostatniej chwili, Malcoma rzymianom sprzed nosa sprzątnęła wielka Barcelona. Ten transfer nie okazał się jednak zbyt udany. Malcom nie dostawał zbyt wielu szans, rzadko pojawiał się na placu gry – a jego frustracja rosła. W te wakacje postanowił przenieść się do rosyjskiego Zenitu Sankt Petersburg i już w jednym z pierwszych spotkań zwrócił na siebie uwagę. A wszystko za sprawą kopnięcia arbitra piłką. Sytuację można zobaczyć poniżej:

Reakcja sędziego okazała się bezbłędna

Trudno w tej chwili stwierdzić, czy sfrustrowany ostatnimi wydarzeniami Malcom (transfer z Barcelony do ligi rosyjskiej) zrobił to celowo. Fakty są jednak takie, że wykazał się niesłychaną precyzją, natomiast sędzia – stalowymi nerwami, opanowaniem i błyskotliwością. Reakcja arbitra obiega całą sieć. Internauci są zgodni co do tego, że rozjemca meczu zachował się należycie, a jego gest kciuka uniesionego w górę przejdzie do historii.

ZOBACZ TAKŻE: KOLEJNE PUDŁO MILIKA!

Bartek Z

Absolwent Uniwersytetu Wrocławskiego na kierunku Dziennikarstwo i Komunikacja Społeczna, specjalizacja: dziennikarstwo sportowe. Pasjonat piłki ręcznej oraz piłki nożnej.