Bottle Cap Challenge – polscy żołnierze otworzyli butelkę czołgiem [WIDEO]

bottle cap challenge

Bottle Cap Challenge – polscy żołnierze roznieśli w pył popularne internetowe wyzwanie! Zachwycili przede wszystkim pomysłowością i precyzją. Film, który opublikowali w mediach społecznościowych, robi na internautach ogromne wrażenie. Wszystko dlatego, że otwarcie butelki – na czym polega całe wyzwanie – zdecydowali się wykonać za pomocą czołgu. Ciężki sprzęt poradził sobie z postawionym mu zadaniem idealnie. Zobacz wideo!

Bottle Cap Challenge – polscy żołnierze otworzyli butelkę czołgiem! [WIDEO]

Bottle Cap Challenge jest popularny w sieci na całym świecie, a internauci, pewne grupy społeczne a nawet znane osobistości, chętnie w wyzwaniu biorą udział. Generalnie cały szkopuł wyzwania opiera się na otwarciu butelki z wodą za pomocą kopnięcia z półobrotu. Wydaje się łatwe? Nie do końca! A czy jest? Tym bardziej nie! Mimo to wiele osób próbuje swoich sił, a mozolne próby w końcu skutkują naprawdę efektownymi nagraniami. O krok dalej poszli jednak polscy żołnierze z 1. Warszawskiej Brygady Pancernej. Butelkę zdecydowali się otworzyć za pomocą… czołgu! Wideo można zobaczyć poniżej:

Otwieranie butelki za pomocą czołgu? To nic trudnego!

Internauci są zachwyceni – bo trzeba przyznać, że pomysł otwarcia butelki lufą czołgu już sam w sobie jest szalony. Co jednak najlepsze, wszystko się powiodło. Wymagało to nie lada precyzji, o czym w poście na swojej stronie w portalu Facebook wspominają zaangażowani w całe przedsięwzięcie żołnierze:

Precyzja nie tylko podczas szkolenia!

Poniżej można zobaczyć jeszcze oryginalny wpis z portalu Facebook:

ZOBACZ TAKŻE: MALCOM UDERZYŁ PIŁKĄ ARBITRA! REAKCJA SĘDZIEGO HITEM INTERNETU!

Bartek Z

Absolwent Uniwersytetu Wrocławskiego na kierunku Dziennikarstwo i Komunikacja Społeczna, specjalizacja: dziennikarstwo sportowe. Pasjonat piłki ręcznej oraz piłki nożnej.