Lewandowski zaatakował trenera Brzęczka! Wymowny wywiad po meczu [WIDEO]

lewandowski zaatakował trenera

Lewandowski zaatakował trenera Brzęczka! Po wczorajszym przegranym w fatalnym stylu meczu z Włochami, kapitan i największa gwiazda reprezentacji Polski udzielił wymownego wywiadu dla TVP. Zapytany o taktykę na spotkanie, Lewandowski przez długi czas wymownie milczał. W wywiadzie jeszcze kilka razy odnosił się do tego, jak polska drużyna była przygotowana do meczu. Jego słowa oraz zachowanie można odbierać jednoznacznie. Internet zapłonął. Jaka będzie reakcja selekcjonera na postawę kapitana zespołu? Czy szykuje się przełom w polskiej drużynie narodowej?

Żenujący występ biało-czerwonych w starciu z Włochami. Porażka i problem z wymianą kilku celnych podań

Piłkarska reprezentacja Polski w fatalnym stylu – a raczej bez stylu – przegrała wczoraj z Włochami w meczu Ligi Narodów. Biało-czerwoni przez 90 minut spotkania dosłownie nie istnieli, nie stwarzając żadnej groźnej sytuacji na zdobycie gola. Drużyna prowadzona przez Jerzego Brzęczka nie potrafiła wymienić celnie kilku podań, a końcowy wynik 0:2 to i tak najniższy wymiar kary. Bramki dla Włochów strzelali: Jorginho z rzutu karnego w 27. minucie spotkania, a także Berardi pod koniec, w 84. minucie gry. Warto jednak dodać, że kilkoma dobrymi interwencjami między słupkami wykazał się Wojciech Szczęsny, a wielu sytuacjach gospodarze mieli mocno rozregulowane celowniki. Dodatkowo sędzia nie odgwizdał dla Włochów oczywistego rzutu karnego po zagraniu ręką Jana Bednarka.

Gdy wydawało się, że gorzej być nie może, przed kamerami po spotkaniu stanął kapitan polskiej reprezentacji, Robert Lewandowski. Jego słowa oraz reakcje na pytania dziennikarza TVP, Jacka Kurowskiego, można odbierać w sposób jednoznaczny. W mediach nikt nie ma wątpliwości, że wszystko wymierzone było w selekcjonera, Jerzego Brzęczka. Wideo można zobaczyć poniżej:

ZOBACZ TAKŻE: SZOKUJĄCE NAGRANIE ZE SZPITALA NARODOWEGO – GDZIE SĄ PACJENCI? [WIDEO]

Lewandowski zaatakował trenera Brzęczka! Wymowny wywiad po fatalnym meczu z Włochami

Gdy dziennikarz TVP, Jacek Kurowski, zapytał Roberta Lewandowskiego o taktykę i założenia na mecz z Włochami, przed kamerami rozległa się grobowa cisza i wymowny wyraz twarzy kapitana polskiego zespołu. Takie zachowanie można interpretować tylko w jeden sposób.

Eksperci nie mają wątpliwości, że jest to bezprecedensowa sytuacja. Pojawiają się podejrzenia, że drużyna może mieć dość współpracy z selekcjonerem Jerzym Brzęczkiem. Nie wiadomo także, jakie będą reakcje na umieszczony powyżej wywiad. Można jednak odnieść wrażenie, że cierpliwość gwiazdy światowego futbolu, jaką niewątpliwie jest Robert Lewandowski, zwyczajnie się skończyła. Tak samo, jak cierpliwość kibiców, którzy wczoraj przed telewizorami przeżywali ogromne katusze oglądając bezradność i porażającą nijakość reprezentacji biało-czerwonych.

Już w środę Polacy zagrają kolejny mecz w ramach Ligi Narodów. Tym razem naszymi rywalami będzie niezwykle silna Holandia. Czy jednak gra zespołu prowadzonego przez Jerzego Brzęczka ulegnie poprawie?

źródło: YouTube – TVP Sport

Bartek Z

Absolwent Uniwersytetu Wrocławskiego na kierunku Dziennikarstwo i Komunikacja Społeczna, specjalizacja: dziennikarstwo sportowe. Pasjonat piłki ręcznej oraz piłki nożnej.