Szokujące nagranie ze Szpitala Narodowego – gdzie są pacjenci? [WIDEO]

szokujące nagranie ze szpitala narodowego

Szokujące nagranie ze Szpitala Narodowego w Warszawie! Gdzie są pacjenci? W mediach od pewnego czasu pojawiają się informacje dotyczące tymczasowego szpitala, który powstał na Stadionie Narodowym. Najpierw dumnie opowiadano o jego stworzeniu i otwarciu. Później głośno było o rzekomych kryteriach, wobec których przyjmuje się tam pacjentów. Mowa była bowiem o przypadkach, które tak właściwie… nie wymagają hospitalizacji. Teraz w końcu w sieci pojawiło się nagranie ze Szpitala Narodowego. Widać na nim mnóstwo pustych łóżek, natomiast trudno uświadczyć choćby jednego pacjenta. Wszystko można obejrzeć poniżej.

Szokujące nagranie ze Szpitala Narodowego – gdzie są pacjenci? W sieci pojawiło się wideo!

Co dzieje się w Szpitalu Narodowym? W sieci pojawił się kolejny głośny materiał, prosto z tamtejszych oddziałów! Wideo, o którym mowa, dostępne jest w serwisie YouTube. Widać na nim prawdopodobnie pracownika szpitala, który przechadza się po tamtejszych salach, wszystko przy okazji nagrywając.

Co zwraca uwagę przede wszystkim? Z pewnością fakt, że w Szpitalu Narodowym nie widać praktycznie żadnego pacjenta. Setki łóżek, które tam sprowadzono, stoją puste. Internauci zwracają na to uwagę między innymi w komentarzach pod nagraniem. Nagranie pojawiło się w sieci 11 listopada, można je obejrzeć poniżej:

ZOBACZ TAKŻE: GDZIE LĄDUJĄ ŚMIECI CHORYCH NA COVID-19? TEN TEMAT NURTUJE WIELE OSÓB – BĘDZIE W SZOKU, CO SIĘ Z NIMI DZIEJE!

Szpital Narodowy budzi wiele kontrowersji – niedawno głośno było o kryteriach, według których przyjmuje się tam pacjentów

Nie zdążyły jeszcze umilknąć echa kryteriów, według których przyjmowani są pacjenci na Szpital Narodowy, a kolejny materiał z tego miejsca zrobił nie lada szum w mediach. Przypomnijmy jednak najpierw wypowiedź jednego z niewielu pacjentów, który niedawno relacjonował to, co dzieje się na Stadionie Narodowym:

Od lekarza słyszałem, że w tak naprawdę wszyscy moglibyśmy leczyć się w domu, ale wielki szpital na Narodowym musi działać, chociaż do końca jeszcze nie jest na to gotowy. Presja medialna.

O wszystkim szerzej pisaliśmy POD TYM LINKIEM.

źródło: YouTube

Bartek Z

Absolwent Uniwersytetu Wrocławskiego na kierunku Dziennikarstwo i Komunikacja Społeczna, specjalizacja: dziennikarstwo sportowe. Pasjonat piłki ręcznej oraz piłki nożnej.