Kubicy w trakcie wyścigu odpadło nawet lusterko [WIDEO]

Kubicy w trakcie wyścigu

Kubicy w trakcie wyścigu odpadło lusterko. Robert Kubica po powrocie do ścigania się w Formule 1 ma niemal tyle samo zwolenników, jak i przeciwników. Z pewnością nie przemawiają za nim wyniki, które osiąga na torach, jednakże nieustannie słychać opinie, że za wszystko odpowiedzialny jest fatalny stan bolidu, którym Polak jeździ. Wielu w takie głosy nie wierzy, milczenie przerwał jednak nawet sam Kubica, krytycznie wypowiadając się o swoim pojeździe. Podczas ostatniego wyścigu kamera uchwyciła kolejny wstydliwy moment dla brytyjskiego zespołu Williamsa.

Kubicy w trakcie wyścigu odpadło nawet lusterko

Nie milkną echa występów Roberta Kubicy w zespole Williams. Kibice Polaka są zgodni co do tego, że jego niepowodzenia spowodowane są dużymi brakami konstrukcyjnymi bolidu, którym przyszło mu się ścigać w tym sezonie. Innego zdania z kolei są przeciwnicy Kubicy – uważają oni, że stracił błysk i część umiejętności sprzed feralnego wypadku. Tamto zdarzenie dramatycznie wyhamowało karierę zdolnego polskiego kierowcy. Jak jednak widać poniżej – z bolidem rzeczywiście nie wszystko jest w porządku. Podczas wyścigu odpadają z niego nawet… lusterka:

„Nie życzyłbym Davidowi Copperfieldowi jazdy moim samochodem”

Jak wcześniej wspomniano, nawet samemu Robertowi Kubicy powoli zaczynają puszczać nerwy. Choć wypowiedź o znanym magiku była z przymrużeniem oka, to nie da się ukryć, że jazda niesprawnym samochodem daje się Polakowi we znaki. Poprzednio jednak udało mu się zdobyć pierwsze punkty.

Kubica po Grand Prix Węgier, zapytany o przełom i „magię” swojego bolidu, odpowiedział:

Nie wiem jak David Copperfield jeździł samochodem. Szczerze? Nie życzyłbym mu jazdy moim.

ZOBACZ TAKŻE: SPRAWNA I NIEMAL KSIĄŻKOWA INTERWENCJA POLICJI W LUBLINIE! OTOCZENI PRZEZ WROGI TŁUM, ZACHOWALI STALOWE NERWY I UCHWYCILI POSZUKIWANE OSOBY. ZOBACZ NAGRANIE!

Bartek Z

Absolwent Uniwersytetu Wrocławskiego na kierunku Dziennikarstwo i Komunikacja Społeczna, specjalizacja: dziennikarstwo sportowe. Pasjonat piłki ręcznej oraz piłki nożnej.