KSW 49! Kiedy? Gdzie? Bilety, transmisja TV, stream online

ksw 49 transmisja

KSW 49 wraca po niespełna miesiącu! Dopiero co mogliśmy emocjonować się galą w Lulinie – tymczasem włodarze federacji serwują nam kolejną ogromną dawkę emocji. Na kolejnej Konfrontacji Sztuk Walki odbędzie się kilka niezwykle elektryzujących pojedynków. Kiedy? Gdzie? Bilety, transmisja TV, stream online – wszystkie najważniejsze kwestie dotyczące gali znajdziecie poniżej!

KSW 49 – kiedy? Gdzie?

Najnowsza gala KSW odbędzie się już za kilka dni! Zawodnicy oko w oko staną 18 maja tego roku – a więc już pojutrze, w nadchodzącą sobotę!

Start walk zaplanowano na godzinę 19:00.

Wojownicy powalczą w znajdującej się na granicy Gdańska i Sopotu Ergo Arenie. Wielofunkcyjna i niezwykle nowoczesna hala może pomieścić nawet 15 tysięcy kibiców. Tym przyjdzie obejrzeć niezwykle ekscytujące starcia, bowiem karta walk kolejnej Konfrontacji Sztuk Walki prezentuje się imponująco.

KSW 49 – karta walk

Karta walk KSW 49 prezentuje się imponująco. Czeka nas wiele niezwykle ekscytujących pojedynków. Ogromne emocje budzi powrót chorwackiej maszyny, która w swoim debiucie na polskiej gali rozprawiła się z ulubieńcem miejscowej publiczności Borysem Mańkowskim. Chodzi oczywiście o Roberto Soldicia. Zmierzy się on z Krystianem Kaszubowskim. Czy Kaszubowski zdoła powstrzymać 24-letniego popularnego RoboCopa?

Wiele nadziei wiąże się także z walką Karola Bedorfa. On w oktagonie podejmie Damiana Grabowskiego. Kibiców niemniej elektryzuje zapowiadany pojedynek Akopa Szostaka z Erko Junem – który odbędzie się w kategorii wagowej do 120 kilogramów. To zapowiada potężne ciosy!

Na kolejnej gali nie zabraknie również kontrowersyjnego reprezentanta Irlandii Północnej. Norman Parke, bo o nim mowa, nie jest zbyt lubiany przez polskich kibiców. Nie zmienia to jednak faktu, że jest niesamowitym wojownikiem. Sprawił już wiele problemów biało-czerwonym zawodnikom, a tym razem będzie chciał uprzykrzyć życie Arturowi Sowińskiemu. Popularny Kornik będzie mógł liczyć na wsparcie miejscowej publiczności.

Walką wieczoru będzie starcie powracającego na maty KSW Michała Materli. Wojownik o pseudonimie Cipao powalczy o zwycięstwo w starciu ze Scottem Askhamem. Walka ta odbędzie się w limicie wagowym do 84 kilogramów.

soldić ksw 49

Cała karta walk prezentuje się następująco:

  • Michał Materla vs Scott Askham
  • Roberto Soldić vs Krystian Kaszubowski
  • Karol Bedorf vs Damian Grabowski
  • Norman Parke vs Artur Sowiński
  • Erko Jun vs Akop Szostak
  • Martin Zawada vs Thiago Silva
  • Antun Racić vs Paweł Polityło
  • Michał Andryszak vs Luis Henrique
  • Leszek Krakowski vs Michael Dubois
KSW 49 – transmisja TV i stream online

Poprzednia gala KSW transmitowana była w otwartym kanale Polsatu. Tym razem będzie jednak inaczej. Włodarze wracają do systemu pay-per-view. Oznacza to, że za obejrzenie gali będziemy musieli zapłacić. Usługa ta dostępna jest dla posiadaczy telewizji cyfrowej, a zamówić ją można kontaktując się z operatorem naszej telewizji.

Można także zdecydować się na zakup streamu internetowego. Możemy to zrobić za pośrednictwem witryn IPLA.tv lub KSWtv.com.

materla ksw 49

KSW 49 – ile kosztuje?

Ile kosztuje dostęp do transmisji KSW? To pytanie pojawia się przy każdego tego rodzaju wydarzenie. Spieszymy z odpowiedzią – wykupienie internetowego streamu to koszt rzędu 40 złotych. Podobnie jest w przypadku telewizji cyfrowej. Zamawiając dostęp do gali powinniśmy przygotować się na wydatek nie wyższy niż 40 złotych.

KSW 49 – bilety

Co ciekawe, bilety na zbliżającą się wielkimi krokami galę KSW są jeszcze dostępne! Aby dokonać zakupu, należy skorzystać z internetowej platformy eBilet.pl.

Ceny biletów wahają się od 70 do 150 złotych. Wszystko zależne od miejsce, które zdecydujemy się wybrać.

źródło zdjęć: Instagram KSW, mmarocks.pl, strefasztukwalki.pl

Bartek Z

Absolwent Uniwersytetu Wrocławskiego na kierunku Dziennikarstwo i Komunikacja Społeczna, specjalizacja: dziennikarstwo sportowe. Pasjonat piłki ręcznej oraz piłki nożnej.