Katastrofa! Polska przegrywa ze Słowenią. Pozostaje walka o brąz

polska przegrywa ze słowenią

Katastrofa! Polska przegrywa ze Słowenią! Nie tak biało-czerwoni kibice a także zawodnicy wyobrażali sobie półfinałowe starcie z jednym z gospodarzy Mistrzostw Europy. Podopieczni Vitala Heynena zagrali wczoraj gorzej od rywali, co ma dokładnie przełożenie na wynik. W kraju wynik ten odbierany jest jako spore zaskoczenie i zawód. 

Katastrofa! Polska przegrywa ze Słowenią. Polska płacze po półfinale Mistrzostw Europy

Mistrzowie Świata nie będą Mistrzami Europy. Niestety, Słowenia okazała się zbyt silna, jednakże wszyscy są zgodni co do tego, że wczoraj biało-czerwoni nie byli sobą. Być może wpływ na ich postawę miały fanatyczne trybuny, które po raz pierwszy nie dawały wsparcia Polsce, a jej przeciwnikom. Wszystko dlatego, że pojedynek odbywał się w Lublanie, a więc stolicy Słowenii. Miejscowi fani opanowali halę, skutecznie niosąc swoich zawodników do sprawienia kolejnej już po ograniu Rosji sensacji. Więcej nadziei pokładano w Leonie i Kubiaku, jednakże liderzy naszej drużyny nie dostosowali się do poziomu który prezentowali Słoweńcy. Najgorszymi aktorami spektaklu okazali się mimo wszystko sędziowie, którzy sprawiali wrażenie, jakby nie panowali nad tak ciężkim gatunkowo spotkaniem.

ZOBACZ TAKŻE: TABLETKI ECSTASY ZAMIAST SUKIENEK! FATALNA POMYŁKA NADAJĄCEGO PRZESYŁKĘ

Teraz czeka nas walka o brąz – medal to obowiązek

Żałobny nastrój po niespodziewanej porażce ze Słowenią odczuwany jest w niemal całym kraju. Wynagrodzeniem dla kibiców będzie teraz jedynie zdobycie brązowego medalu. Powrót z Mistrzostw Europy bez żadnego krążka, byłby dla aktualnych, dwukrotnych Mistrzów Świata istną klęską.

W meczu o trzecie miejsce zmierzymy się z przegranym spotkania Serbia – Francja.

Polska 1:3 Słowenia (23:35, 26:24, 22:25, 23:25)

Bartek Z

Absolwent Uniwersytetu Wrocławskiego na kierunku Dziennikarstwo i Komunikacja Społeczna, specjalizacja: dziennikarstwo sportowe. Pasjonat piłki ręcznej oraz piłki nożnej.