Diego Maradona nie żyje! Znana nieoficjalna przyczyna śmierci

diego maradona nie żyje

Diego Maradona nie żyje! Legenda światowej piłki nożnej i jeden z najlepszych piłkarzy w całych dziejach, zmarł w wieku 60 lat. O wszystkim – choć jeszcze nieoficjalnie – informują największe argentyńskie media. Smutną informację przekazały portale clarin.com oraz as.com. Już teraz mówi się, co było przyczyną zgonu Diego Maradony, jednak na potwierdzenie tezy trzeba jeszcze trochę poczekać.

Diego Maradona nie żyje! Legenda piłki nożnej miała 60 lat. Znana nieoficjalna przyczyna śmierci

Bardzo smutne wieści docierają z argentyńskich mediów. Jak podają tamtejsze portale, w wieku 60 lat zmarł Diego Maradona. Legenda światowej piłki nożnej odeszła niespodziewanie. Jako pierwsze informowały o tym portale clarin.com oraz as.com.

Jak pisze portal sport.pl, Argentyńczyk na początku miesiąca trafił do szpitala, jednak jego życie nie było zagrożone. Wizyta w placówce medycznej nie była też spowodowana koronawirusem. Maradona w ostatnich dniach miał być jednak wściekły.

Później do wiadomości publicznej podano więcej szczegółów. Okazało się, że u Maradony wykryto krwiaka mózgu. Przeprowadzono operację, która ostatecznie się powiodła i krwiaka usunięto. Pojawiły się spekulacje, że wszystko mogło być spowodowane uzależnieniem od alkoholu.

ZOBACZ TAKŻE: AGRESJA DROGOWA KARANA NATYCHMIASTOWYM ZABRANIEM PRAWA JAZDY! JUŻ NIEBAWEM NOWE PRZEPISY MOGĄ WEJŚĆ W ŻYCIE!

Nieoficjalnie: przyczyna śmierci Maradony to atak serca

Sport.pl podaje, że po udanej operacji, w połowie listopada Maradona na własne życzenie wypisał się ze szpitala. Nic nie wskazywało, że sprawy mogą potoczyć się tak tragicznie.

W środę po południu – 25 listopada – clarin.com podało do wiadomości publicznej, że Diego Maradona nie żyje. Za przyczynę zgonu nieoficjalnie podaje się atak serca.

źródło: Twitter

Bartek Z

Absolwent Uniwersytetu Wrocławskiego na kierunku Dziennikarstwo i Komunikacja Społeczna, specjalizacja: dziennikarstwo sportowe. Pasjonat piłki ręcznej oraz piłki nożnej.