Brzęczek na wylocie? A jednak! Zaskakujące wieści, z Holandią zagra o posadę

brzęczek na wylocie

Brzęczek na wylocie? A jednak! Choć wydawało się to niemożliwe – znając upór i przekonanie co do własnych racji prezesa PZPN, Zbigniewa Bońka – posada obecnego selekcjonera reprezentacji Polski jest zagrożona! Według nieoficjalnych, aczkolwiek mających pochodzić z potwierdzonych źródeł informacji, Jerzemu Brzęczkowi nie po drodze z kilkoma gwiazdami naszej kadry, z Robertem Lewandowskim na czele. Bardzo prawdopodobne, że mecz z Holandią będzie ostatnim, w którym naszą drużynę narodową poprowadzić aktualny trener. Wszystko jednak zależy od tego, jak w środę biało-czerwoni zaprezentują się na murawie. Kto mógłby zostać następcą Brzęczka?

Brzęczek na wylocie? A jednak! Zaskakujące wieści, mecz z Holandią może zadecydować o jego przyszłości w reprezentacji!

Nadal nie milkną echa niedzielnego starcia polskiej reprezentacji z Włochami. Gwoli ścisłości: podopieczni Jerzego Brzęczka zaprezentowali się w tym meczu fatalnie, mieli problem z przekroczeniem własnej połowy – nie mówiąc już o podejściu pod pole karne rywali. Ostatecznie pojedynek skończył się wynikiem 0:2, jednak był to najmniejszy wymiar kary dla naszego zespołu.

Atmosfera wokół kadry zrobiła się jeszcze gęstsza po wywiadzie, jakiego Robert Lewandowski udzielił tuż po spotkaniu przed kamerami TVP. Po pytaniu o taktykę i plan na pojedynek z Włochami, Lewandowski długo milczał, a jego wyraz twarzy był bardzo wymowny. To rozpętało ogromną burzę i zostało odebrane jako atak na selekcjonera Jerzego Brzęczka. Zwolnienia trenera domagają się także kibice, zarzucając, że nasza drużyna nie robi żadnych postępów i nie potrafi nawiązać walki w starciach z dobrymi ekipami.

Wczoraj sensacyjne informacje w swoich mediach społecznościowych opublikował Marek Szkolnikowski, dyrektor TVP Sport. Jego wpis wzbudził ogromne zamieszanie.

ZOBACZ TAKŻE: LEWANDOWSKI ZAATAKOWAŁ JERZEGO BRZĘCZKA PO KOMPROMITUJĄCYM MECZU Z WŁOCHAMI! BARDZO WYMOWNE ZACHOWANIE KAPITANA REPREZENTACJI W WYWIADZIE – ZOBACZ NAGRANIE!

Mecz z Holandią rozstrzygnie przyszłość selekcjonera” – w drużynie gorąca atmosfera

Tak jak wcześniej wspomniano – po meczu z Włochami cierpliwość wielu kibiców zwyczajnie się skończyła. Mimo to mało kto sądził, że zwolnienie selekcjonera Brzęczka przed Euro jest jeszcze możliwe. Sensacyjne informacje na swoim Twitterze opublikował jednak dyrektor TVP Sport, Marek Szkolnikowski:

Z powyższego wpisu wynika, że atmosfera w drużynie nie jest zbyt dobra. Kibice natychmiast żywo zareagowali na wpis Marka Szkolnikowskiego. Ale czy w przypadku słabej postawy kadry w meczu z Holandią, Jerzy Brzęczek rzeczywiście powinien zacząć obawiać się o swoją posadę?

źródło: Twitter

Bartek Z

Absolwent Uniwersytetu Wrocławskiego na kierunku Dziennikarstwo i Komunikacja Społeczna, specjalizacja: dziennikarstwo sportowe. Pasjonat piłki ręcznej oraz piłki nożnej.