Załatwili się pod pizzerią. Wszystko nagrano, sprawcy podani z imienia i nazwiska

załatwili się pod pizzerią

Załatwili się pod pizzerią i odeszli jakby nigdy nic. Na ich nieszczęście, wszystko zarejestrowało czujne oko monitoringu. Gdyby tego było mało – sprawcy zostali rozpoznani i podani z imienia i nazwiska. Kartki z ich godnością, oraz opisem czynu którego się dopuścili, rozwieszono na pobliskim osiedlu. Zemsta okazała się trafna, bo całą sprawą zainteresowali się nawet internauci. 

Załatwili się pod pizzerią

Gdy człowiek znajdzie się w nagłej potrzebie, wszystkie zahamowania odchodzą na dalszy plan. Wtedy liczy się tu i teraz, a kto nigdy nie był w takiej sytuacji, z pewnością dokładnie tego nie zrozumie. Istnieją jednak pewne granice dobrego wychowania i przyzwoitości. Tym nie wykazała się pewna dwójka mężczyzn z Oleśnicy na Dolnym Śląsku, a o całym zamieszaniu donosi portal extrafakty.pl.

Kartki z ich imionami i nazwiskami zawisły na klatkach schodowych na całym osiedlu

Zemsta osoby, której przyszło sprzątać przykry, zastany u progu lokalu widok, okazała się bardzo skuteczna. Dodatkowo, okazała się ona niezwykle przemyślana i wymierzona w najczulszy punkt sprawców – a więc ich honor i dumę. Na całym osiedlu w pobliżu lokalu, na klatkach schodowych, rozwieszono informację mówiącą o występku dwójki mężczyzn. Dodatkowo, zostali oni tam wymienieni z imienia i nazwiska. Czy po wszystkim mógł spotkać ich większy wstyd? Takim byłoby chyba jedynie opublikowania nagrania z całego zajścia. Treść ogłoszenia w klatkach schodowych brzmi następująco:

Dzięki monitoringowi dowiedzieliśmy się, że w poniedziałkową noc o godz. 00:46 wypróżniali się Panowie na progi pobliskiej pizzerii. Mam nadzieję, że życzliwi sąsiedzi wyjaśnią Panom, jak wygląda właściwe miejsce przeznaczone do załatwiania potrzeb fizjologicznych, za co im z góry dziękuję. Z pozdrowieniami, osoba, która myła i sprzątała nieczystości Szanownych Panów.

załatwili się pod pizzerią

ZOBACZ TAKŻE: KOSZYKARZ CHCIAŁ OSZUKAĆ KOMISJĘ ANTYDOPINGOWĄ. OKAZAŁO SIĘ, ŻE JEST W CIĄŻY!

źródło zdjęcia: extrafakty.pl

Bartek Z

Absolwent Uniwersytetu Wrocławskiego na kierunku Dziennikarstwo i Komunikacja Społeczna, specjalizacja: dziennikarstwo sportowe. Pasjonat piłki ręcznej oraz piłki nożnej.