Wyprzedaż bielizny: jakie są promocje? [esotiq, intimissimi,triumph]

Letnie wyprzedaże zaczęły się w wielu sklepach, w tym również w tych oferujących bieliznę. To świetny czas na zakupy! Wyprzedaż bielizny: jakie są promocje w popularnych sklepach? Sprawdźmy jak duże są rabaty w Esotiq, Intimissimi i Triumph. 

Letnie wyprzedaże bielizny: gdzie?

Letnie wyprzedaże to najlepszy czas na uzupełnienie garderoby! Rabaty w niektórych sklepach będą sięgać nawet 70%. Również popularne marki oferujące bieliznę przygotowały dla klientów specjalne oferty. Wyprzedaż bielizny w Esotiq, Triumph i Intimissimi, ale także inne sklepy. Oprócz tych oferujących jedynie bieliznę możemy zwrócić także uwagę na kolekcję oferowane przez H&M, czy Reserved. W tych sklepach również możemy znaleźć tanie komplety bielizny.

Wyprzedaż bielizny: jakie są promocje w Esotiq, Intimissimi, Triumph?

Letnie wyprzedaże bielizny w Esotiq, Triumph i Intimissimi już się rozpoczęły. Nie ma jednej, umownej daty do kiedy trwa wyprzedaż, jednak prawdopodobnie zakończy się dopiero pod koniec sierpnia. Najlepiej jest stale śledzić newsletter. W Esotiq bielizna damska została przeceniona o nawet 30%! Do wyboru mamy również piżamy, koszule nocne, czy bawełniany ręcznik do włosów. Podobnie jest w pozostałych sklepach. Intimissimi i Triumph również przygotowały dla klientów letnie rabaty sięgające aktualnie do nawet 50%. Atrakcyjną wyprzedaż bielizny oferuje także Gaia.

Wyprzedaż bielizny online

Bielizna na wyprzedaży będzie dostępna także online. Jeśli nie mamy ochoty na wizytę w sklepie możemy zrobić zakupy przez stronę internetową. Podczas wyprzedaży bielizny możemy liczyć także na kody rabatowe. Zwykle wystarczy zapisanie się do newslettera, za co otrzymujemy specjalne zniżki. Zawsze warto zapytać o szczegóły w sklepie stacjonarnym!

Wyprzedaż letnia 2019: bielizna

Chcąc zrobić zakupy na wyprzedaży musimy pamiętać, że pod koniec jej trwania wielu produktów może już nie być. Wybrakowana będzie także rozmiarówka, szczególnie przy popularniejszych modelach. Kiedy wyprzedaże letnie najbardziej się opłacają? Okazuje się, że warto jest zrobić zakupy na przełomie czerwca i lipca. Mamy wtedy ogromny wybór modeli i rozmiarów, a rabaty sięgają nawet 50%.

Źródło zdjęć: forum-duisburg, franchising