Wstydliwe zachowania pod prysznicem, ludzie naprawdę to robią – potwierdzeniem badania

wstydliwe zachowania pod prysznicem

Wstydliwe zachowania pod prysznicem w wykonaniu ludzi – potwierdzają to badania, które przeprowadziła firma QS Supplies, specjalizująca się w wyposażaniu łazienek. Poza oczywistymi względami z jakimi kojarzy się korzystanie z łazienki i prysznica, wiele osób używa ich nie do końca zgodnie z przeznaczeniem. Pod lupę wzięła to marka, która pragnie jak najlepiej dopasować swoje produkty do wymagań i potrzeb ich użytkowników. Niektóre ludzkie zachowania mogą wprawić w osłupienie.

Wstydliwe zachowania pod prysznicem! Potwierdzeniem są badania firmy QS Supplies

Człowiek zdolny jest do naprawdę niecodziennych i sprzecznych ze swoją naturą zachowań – udowadniają to badania, które przeprowadziła firma QS Supplies. Ich wynikom przyjrzał się portal o2.pl i szybko okazało się, że niektórych mogą one wprawić w osłupienie. O2 wymieniło kilka najdziwniejszych rzeczy, których ludzie dopuszczają się w łazience i pod prysznicem. Niektóre z nich są naprawdę zastanawiające. Już na sam początek badacze zderzyli się z faktem mówiącym o tym, że jedna na 30 badanych osób załatwia się pod prysznicem. Grupę badawczą stanowić miało 1000 osób zamieszkujących na co dzień Stany Zjednoczone i Wielką Brytanię. Wszyscy zgodzili się opowiedzieć o najbardziej wstydliwych – ich zdaniem – rzeczach, których dopuszczają się pod prysznicem.

ZOBACZ TAKŻE: KIEROWCA BOLTA WYRZUCIŁ Z AUTA NIEWIDOMĄ KOBIETĘ! WSZYSTKO PRZEZ TO, ŻE TOWARZYSZYŁ JEJ PIES PRZEWODNIK, BEZ KTÓREGO TA NIE JEST W STANIE FUNKCJONOWAĆ. ZOBACZ NAGRANIE!

Prysznic dla ozdoby? Nie każdy myje się regularnie! Wstydliwe wyznania ankietowanych

Aby rozpocząć dywagacje na temat tego, co ludzie robią pod prysznicem – należy zwrócić uwagę na to, że nie wszyscy korzystają z niego regularnie. Według deklaracji badanych, wychodzi na to, że tylko nieco ponad 30% osób myje się codziennie. Niektórzy zamiast tego obmywają się w umywalce (jedna na pięć osób) lub za pomocą mokrych chusteczek (15% badanych mężczyzn i 27% kobiet). Prawie połowa niemyjących się osób, zamiast kąpieli preferuje używanie dezodorantów i perfum. Są zdania, że to wystarczająco maskuje choćby nieprzyjemne zapachy.

Badani przyznali się także do tego, że zdarza im się spryskiwać miejsca intymne dezodorantami – to 9% z badanych mężczyzn a także 5% z kobiet.

Jak się okazuje, ludzie uwielbiają oddawać mocz pod prysznicem. Do takiego zachowania przyznało się aż 68% mężczyzn a także 58% kobiet. Te liczby na pierwszy rzut oka są zatrważające. Wielce prawdopodobne jednak, że nie każdy przyznał się do tejże czynności.

Co piąta osoba uważa też, że pod prysznicem pluje i smarka, gdyż jest to miejsce wręcz stworzone do tego typu czynności.

źródło: o2.pl; źródło zdjęcia: cnet.com

Bartek Z

Absolwent Uniwersytetu Wrocławskiego na kierunku Dziennikarstwo i Komunikacja Społeczna, specjalizacja: dziennikarstwo sportowe. Pasjonat piłki ręcznej oraz piłki nożnej.