Wpadka z nagraniem premiera. Znikające zakupy stały się hitem w sieci!

Wpadka z nagraniem premiera

Na profilach w mediach społecznościowych premiera Mateusza Morawieckiego pojawił się krótki filmik, który ma zachęcać społeczeństwo do pomocy seniorom w czasie epidemii. Co poszło nie tak? Nie da się ukryć, że wpadka z nagraniem premiera stała się hitem w sieci! Zobaczcie!

W 30-sekundowym spocie premier przynosi zakupy starszej kobiecie, która wydaje się mile zaskoczona tym faktem. Jednak nie wszystko poszło po myśli realizatorów nagrania, a czujni internauci od razu ruszyli do akcji. Co więcej, wpadka z nagraniem premiera odbiła się szerokim echem w mediach.

Od jakiegoś czasu w mediach coraz częściej słyszy się, aby seniorzy pozostali w swoich domach. Uruchomiony został nawet „Solidarnościowy Korpus Wsparcia Seniorom”, aby nie musieli oni bez potrzeby wychodzić z domu. Specjalna infolinia ma służyć osobom po 70 roku życia, które mogą zgłaszać tam, czego aktualnie potrzebują. Aby zostać wolontariuszem Korpusu Wsparcia, wystarczy przez internet wypełnić specjalny formularz.
Najwidoczniej najnowszy filmik, który pojawił się na profilach w mediach społecznościowych, miał zachęcić ludzi do zapisania się w szeregi „Solidarnościowego Korpusu Wsparcia Seniorom” i wszystko byłoby pięknie, gdyby nie jeden szczegół!

Wpadka z nagraniem premiera.

Proste pytanie „może w czymś pomóc?”, dzwonek do drzwi starszego sąsiada, chwila naszej uwagi-czasem tylko tyle potrzeba, by zmienić czyjąś rzeczywistość na lepsze. Cieszę się, że tak wiele osób włącza się w korpus wsparcia seniorów! – tak brzmi zapowiedź do nagrania.

Internautom od razu nasunęło się jedno pytanie po zobaczeniu filmiku.

W jaki sposób premier Mateusz Morawiecki dostarczył te zakupy, które tak równo układa pod drzwiami seniorki?

Jak możemy zobaczyć, kiedy premier zmierza do klatki i wchodzi po schodach, w jego rękach nie widać ciężkich toreb z zakupami. Wpadka z nagraniem premiera stała się hitem w sieci, a internauci w swoich pomysłach przechodzą samych siebie. Zobaczcie kilka z nich:

Na schodach nie ma toreb, pod drzwiami już są. Nie można by tak z respiratorami?

Hehe puszczając od tyłu, to wyglądałoby jak prawda. Przychodzi do babci zabrać jej, co zostało

To ta słynna metoda NA WNUCZKA

Przebiło Prezydenta na Tik-Toku i ostry cień mgły

To tylko kropla w morzu komentarze, które pojawiły się pod nagraniem. Internauci, jak zawsze prześcigają się w pomysłach. Niestety, ale filmik, który miał trafić do ludzi, aby pomagali seniorom, pozostawia wiele do życzenia.

Zobaczcie również: Godziny dla seniorów nie tylko w sklepach. We Wrocławiu poszli krok dalej!

Źródło: Facebook, Twitter, O2.pl.