WOŚP – co przekazały gwiazdy do licytacji?

WOŚP

Finał WOŚP odbędzie się już 12 stycznia, czyli w najbliższą niedzielę. To już 28 raz, kiedy fundacja Jurka Owsiaka będzie zbierała pieniądze na cele charytatywne. Gwiazdy jak co roku wspierają Wielką Orkiestrę Świątecznej Pomocy i przekazują swoje cenne przedmioty na licytacje. Co oddały osoby z polskiego show biznesu?

Olga Tokarczuk

Polska laureatka literackiego Nobla przekazała na licytację replikę swojego medalu. Na profilu Tokarczuk na Twitterze można przeczytać: „Przekazuję replikę medalu noblowskiego na dwudziesty ósmy finał Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy. Replika, pierwsza z trzech, jest ręcznie wykonana z brązu i pokryta złotem w zakładzie Svenska Medalj w Eskilstunie. Siema!”

Agnieszka Holland

Holland jest jedną z najbardziej utytułowanych reżyserek. Na licytacje WOŚP przekazała wizytę na planie filmowym.

Julia Wieniawa

W tym roku młoda gwiazda wystawiła na licytację możliwość spotkania oraz spędzenia wspólnie czasu na kolacji. Wygrany wybierze się w dogodnym dla niego i Julii terminie do jednej z warszawskich restauracji.

Robert Lewandowski

Osoba, która wygra aukcję Roberta Lewandowskiego będzie miała okazję zjeść lunch z piłkarzem. Natomiast Anna Lewandowska wystawiła możliwość odbycia indywidualnego treningu pod jej okiem.


ZOBACZ TAKŻE: UWAGA NA OSZUSTWA ZWIĄZANE Z WOŚP

Ewa Chodakowska

Trenerka przekazała na licytację „tydzień metamorfozy”, czyli udział w zorganizowanym przez nią obozie sportowym.

Roksana Węgiel

Młoda wokalistka oddała swoją sukienkę, którą miała na sobie podczas jej pierwszego występu na Festiwalu Piosenki Polskiej w Opolu.

Małgorzata Kożuchowska

Aktorka postawiła na relaks dla osoby, która wygra licytację. Dla zwycięzcy zapewnia wizytę u fryzjera oraz profesjonalny makijaż, a ponadto udział na prezentacji wiosennej ramówki TVN.

Magda Gessler

Gwiazda wraz ze swoim synem Tadeuszem Mullerem zapraszają na kolecję.

Joanna Jędrzejczyk

Mistrzyni świata zaprasza na wspólny trening. Osoba, która wygra licytację będzie miała okazję stanąć na ringu zawodniczką boksu, muay thai, kick-boxingu oraz mieszanych sztuk walki (MMA).

Katarzyna Werner

Dziennikarka zaprasza na dwutygodniowy wyjazd na Zanzibar. Aukcja obejmuje noclegi ze śniadaniami oraz transport z i do lotniska. Zwycięzca opłaca jedynie lot. Warto dodać, że Werner przeprowadziła się na Zanzibar, więc pobyt odbędzie się w jej domu.

Andrzej Grabowski

Aktor zaprasza do licytacji całego dnia spędzonego na planie serialu „Świat według Kiepskich”. Nagrania odbędą się na przełomie stycznia i lutego we wrocławskim studio ATM. Zwycięzca będzie miał również okazję wypicia kawę w serialowym bufecie w towarzystwie Grabowskiego.

Magdalena C

Z wykształcenia inżynier produkcji. Miłośniczka podróży i dokumentów kryminalnych.