Twierdzi, że współżyła z duchami – z jednym z nich chce mieć dziecko! [WIDEO]

Twierdzi że sypia z duchami

27-letnia Amethyst Realm w śniadaniowym programie „This Morning” opowiedział o swoich nietypowych doświadczeniach z duchami. Kobieta twierdzi, że wielokrotnie z nimi sypiała, a doznania, które towarzyszyły zbliżeniom sprawiło, że pragnie ułożyć sobie życie tylko z istotami pozaziemskimi. Żeby tego było mało, rozstała się z poprzednim partnerem i liczy, że wkrótce zwiąże się z duchem, z którym być może doczeka się również potomstwa.

Twierdzi, że współżyła z duchami

Aż trudno uwierzyć w historię, którą opowiedziała 27-latka na łamach brytyjskiego programu „This Morning”. Kobieta jest przekonana, że współżyła z duchami i co więcej policzyła, że było ich aż 20. Doświadczenia związane z obcowaniem z istotami pozaziemskimi sprawiły, że Amethyst zrezygnowała ze związku z partnerem. Uznała, że pragnie wiązać się jedynie z duchami.

ZOBACZ TAKŻE: PRACOWNICA KOSTNICY ZASZŁA W CIĄŻĘ Z NIEBOSZCZYKIEM!

Kobieta twierdzi, że pierwsze obcowanie ze zjawą miało miejsce już 10 lat temu. Wówczas miała poczuć dziwną energię wskazującą na obecność ducha. Amethyst ubrała wtedy uwodzicielską bieliznę, aby przyciągnąć go do siebie.

Czułam na sobie ciężar, nacisk na moich udach. W tym samym czasie czułam na sobie fizyczny oddech i dotyk – wspomina.

Warto dodać, że kobieta była wówczas w związku, a jej partner rzekomo zorientował się, że ma romans z duchami, przez co musieli się rozstać.

Podczas rozmowy w programie śniadaniowym 27-latka wyznała, że doświadczenia z duchami sprawiły, że przestali podobać jej się mężczyźni. Twierdzi, że czuje pociąg jedynie do zjaw i chciałaby z jedną z nich stworzyć prawdziwy związek. Nie wyklucza również powiększenia rodziny i potomstwa.

Czuję ich oddech. Czuję jak na mnie napierają. Ciężko to wytłumaczyć, ale czuję pełną penetrację. To bardzo intensywne przeżycie, które polecam każdemu. Moje romansy trwały przez 3 lata. Mój mąż wrócił do domu i kątem oka dostrzegł postać, wybiegającą tylnymi drzwiami. Nasz związek się skończył, bo nie udało mu się wytłumaczyć, że widział jednego z duchów – wyznala Amethyst.

Całą rozmowę możecie zobaczyć poniżej:

 

źródło: youtube.com, antyradio.pl, rmfmaxxx.pl

Magdalena C

Z wykształcenia inżynier produkcji. Miłośniczka podróży i dokumentów kryminalnych.