Trumna z motywem bajki „Kraina lodu” – oferuje ją dom pogrzebowy

trumna z motywem bajki

Trumna z motywem bajki „Kraina lodu” – tak niecodziennym znaleziskiem w sieci pochwalił się pewien internauta. Całość jest oczywiście niezwykle kontrowersyjna i budzi mieszane uczucia. Jedni nie widzą w tym nic złego, natomiast dla innych jest to już zdecydowana przesada. Co ciekawe, na innych zdjęciach widać część kolejnej trumny, na której znajduje się logo słynnego klubu piłkarskiego z Ameryki Południowej. Czy czeka nas nowa moda, a tradycyjne trumny to już przeżytek?

Trumna z motywem bajki „Kraina lodu” – oferuje ją dom pogrzebowy

Moda pogrzebowa – o ile można tak to nazwać – czasami zadziwia. Choć wszystko wiąże się z niezwykle przykrymi uroczystościami, przedsiębiorcy z branży pogrzebowej zaczynają przechodzić samych siebie. Tym razem mode stają się… trumny ze specjalnymi grafikami, przeznaczone dla zmarłych o przeróżnych zainteresowaniach.

Jeśli jesteś kibicem klubu piłkarskiego, możesz zażyczyć sobie, aby rodzina po śmierci zafundowała ci trumnę choćby z logiem ukochanego zespołu. W sieci, obok trumny z motywem bajki „Kraina lodu” pojawiło się bowiem także zdjęcie, na którym widać trumnę z częścią herbu znanego klubu piłkarskiego z Ameryki Południowej. Tym samym można wnioskować, że dom pogrzebowy, który oferuje tego typu produkty, znajduje się właśnie w Ameryce Południowej. Zdjęcia jedynych w swoim rodzaju trumien, pojawiły się między innymi w portalu reddit.com, oraz tym podobnych zagranicznych forach. Jeden z użytkowników wrzucił rzeczone fotografie z dopiskiem:

Szedłem ulicą i nagle trafiłem na coś takiego…

ZOBACZ TAKŻE: KIEROWCA FIATA WYJAŚNIŁ SEBIXA Z BMW! W SIECI POJAWIŁO SIĘ JEDYNE W SWOIM RODZAJU NAGRANIE. SPRAWIEDLIWOŚCI STAŁO SIĘ ZADOŚĆ? ZOBACZ WIDEO

Społeczeństwo podzieliło się na dwa obozy – jednym pomysł przypadł do gustu, natomiast innym wręcz przeciwnie

Czy tego typu trumny to swego rodzaju przesada? Trudno stwierdzić i chyba należy uznać, że to indywidualna kwestia rodzin. Społeczeństwo podzieliło się jednak na dwa obozy, ze zdecydowanie innym punktem widzenia. Dla jednych to gruba przesada, a trumna nie pasuje do uroczystości pogrzebowych. Inni natomiast nie widzą w tym nic złego, uznając, że w tej kwestii powinno działać się zgodnie z własnymi upodobaniami.

Tak czy inaczej, trzeba szczerze przyznać, że taki widok jest nieco dziwny:

trumna z motywem bajki

źródło: reddit.com

Bartek Z

Absolwent Uniwersytetu Wrocławskiego na kierunku Dziennikarstwo i Komunikacja Społeczna, specjalizacja: dziennikarstwo sportowe. Pasjonat piłki ręcznej oraz piłki nożnej.