Tommy Emmanuel na trzech koncertach w Polsce [data, bilety]

Tommy Emmanuel to australijski gitarzysta, wirtuoz. Już niedługo odwiedzi Polskę i zagra aż trzy koncerty: w Warszawie, we Wrocławiu i Krakowie. Koniecznie sprawdźcie, gdzie dostaniecie bilety oraz kiedy dokładnie możecie go usłyszeć na żywo. Znany jest z posługiwania się techniką fingerstyle. 

Tommy Emmanuel kariera

William Thomas „Tommy” Emmanuel to australijski artysta, wirtuoz, który z gitarą przy boku czuje się najpewniej na świecie. Podczas jego występów na żywo, zaraża niesamowitą energią i przenosi widzów w zupełnie inny wymiar. Jak wyglądały jego początki kariery? Swoją przygodę rozpoczął już w wieku 4 lat, dlatego może pochwalić się sporym stażem. Kiedy jako 7-latek usłyszał w radiu nagranie Cheta Atkinsa – wiedział co chce dalej robić. Zresztą podkreśla to w wielu wywiadach.

Fenomenem jest fakt, iż jest samoukiem. Wszystko gra „na słuch”, co sprawia, że jest wyjątkowy w tym co robi. Możliwość usłyszenia go na żywo to okazja nie do odrzucenia.

 

Wyświetl ten post na Instagramie.

 

Tommy will be on Facebook “live” in 3 minutes. We will have an Instagram “live” tomorrow!!

Post udostępniony przez Tommy Emmanuel c.g.p. (@tommyemmanuelcgp)

Tommy Emmanuel koncerty data bilety

Dla jego fanów mamy świetną informację, gdyż już niedługo będzie można zobaczyć co potrafi. Artysta odwiedzi Polskę aż trzy razy. Dziś zagra w Klubie Stodoła w Warszawie. Kolejnego dnia, czyli 7.11 będzie w klubie Studio w Krakowie. Dodatkowo, 8 listopada we Wrocławskim Centrum Kongresowym we Wrocławiu. 

Bilety znajdziecie tutaj. Dostępne są w cenach od 119 zł do 179 zł w zależności od wybranego miejsca. We Wrocławskim Centrum Kongresowym takie wydarzenie idealnie skomponuje się z klimatem miejsca. Więcej informacji znajdziecie klikając w ten link.

Jeżeli macie wolny wieczór w któryś z tych dni, warto go sobie zorganizować wybierając się na jeden z koncertów. Z pewnością nie będziecie żałować. Próbkę możliwości artysty możecie zobaczyć na nagraniu poniżej.

 

Wyświetl ten post na Instagramie.

 

Here’s a little morning “Fuel” for you!

Post udostępniony przez Tommy Emmanuel c.g.p. (@tommyemmanuelcgp)

Martyna T

Absolwentka Uniwersytetu SWPS we Wrocławiu. Miłośniczka festiwali muzycznych oraz książek psychologicznych.