Przerażające sceny na SOR w Częstochowie! Przyłożył nóż do gardła pielęgniarki

przerażające sceny na sor

Przerażające sceny na SOR w Częstochowie! Agresywny pacjent wymknął się z rąk personelu szpitala i zaatakował pielęgniarki oraz lekarzy. Stwarzał także zagrożenie dla innych czekających na przyjęcie osób. Moment kulminacyjny nastąpił wtedy, gdy jednej z pracownic szpitala przyłożył nóż do gardła. Było o krok od tragedii, szczęśliwie jednak nikt nie odniósł obrażeń. Agresor zbiegł, a pościg za nim podjęła policja.

Przerażające sceny na SOR w Częstochowie! Agresywny pacjent przyłożył nóż do gardła pielęgniarki

Oddziały SOR w Polsce nie są okryte zbyt dobrą sławą. Często słyszy się o godzinach oczekiwania na udzielenia pomocy i drakońskich scenach, która się tam rozgrywają. Gdyby tego było mało, swego czasu głośno było o sytuacji, w której pacjent w naprawdę poważnym stanie zmarł po tym, gdy nikt nie zainteresował się jego losem. Powodów takich sytuacji może być wiele – choćby braki personelu, o których w ostatnim czasie jest niezwykle głośno. To co działo się w miniony poniedziałek w Częstochowie, przechodzi jednak ludzkie pojęcie. Na oddział przywieziono agresywnego mężczyznę, który uwolnił się z opieki ratowników i terroryzował placówkę za pomocą noża.

ZOBACZ TAKŻE: SZOKUJĄCE SŁOWA PROBOSZCZA DO CHŁOPCA CIERPIĄCEGO NA AUTYZM! MATKA DZIECKA JEST ZAŁAMANA

Agresor już w rękach policji, prawdopodobnie był pod wpływem narkotyków lub dopalaczy

Na oddział mężczyznę przywieziono spiętego specjalnymi pasami bezpieczeństwa. Wszystko ze względu na jego potworną agresję. Gdy jednak zdołał się uwolnić, okazało się, że ma przy sobie nóż. W pewnym momencie 27-latek pochwycił jedną z pielęgniarek i przyłożył jej nóż do gardła.

Szczęśliwie nie zrobił jej krzywdy, a chwilę później zbiegł ze szpitala. W pościg na za nim ruszyli policjanci, których poinformowano o całym dramatycznym zajściu. Na szczęście funkcjonariusze bardzo szybko zatrzymali poszukiwanego.

Wiele wskazuje na to, że 27-latek zażył wcześniej środki odurzające – badania mają potwierdzić, co dokładnie wpłynęło na jego agresywne zachowanie. Aktualnie objęto go policyjnym dozorem. Mężczyźnie postawiono także dwa zarzuty: znieważenia i grożenia personelowi szpitala.

źródło zdjęcia: rynekzdrowia.pl (poglądowe)

Bartek Z

Absolwent Uniwersytetu Wrocławskiego na kierunku Dziennikarstwo i Komunikacja Społeczna, specjalizacja: dziennikarstwo sportowe. Pasjonat piłki ręcznej oraz piłki nożnej.