Tak zachowują się pasażerowie w polskich pociągach [WIDEO]

tak zachowują się pasażerowie

Tak zachowują się pasażerowie w polskich pociągach! W sieci pojawiło się bulwersujące nagranie, pokazujące skandaliczne zachowanie wandali w jednym z pociągów Kolei Mazowieckich. W portalu YouTube umieszczono je na kanale InfoRail, natomiast pochodzić ma ono od mazowieckich policjantów. Internauci żywiołowo komentują to, co udało się uchwycić kamerom zamontowanym w wagonach. Wiele osób domaga się, aby zamazane twarze osób dewastujących przedziały, zostały ujawnione. Nagranie, o którym mowa, można zobaczyć poniżej.

Tak zachowują się pasażerowie w polskich pociągach – szczyt chamstwa

Niestety, mimo upływu lat, Polska nadal bardzo często zmaga się z aktami wandalizmu. Najgorsze jest jednak to, że na wszystkim cierpi całe społeczeństwo. A to dlatego, że celami wandali stają się przedmioty użytku publicznego. Tym sposobem niszczone bywają przystanki, ławki, miejsca rekreacyjne, place zabaw i tym podobne. Próżno szukać powodów, dlaczego tak właśnie się dzieje. Niszczeniu ulegają także środki transportu publicznego. Mowa choćby o autobusach, tramwajach czy pociągach. Sytuacja, o której mowa dziś, tyczy się właśnie tego ostatniego. W sieci pojawiło się bowiem nagarnie pochodzące z wagonów składu Kolei Mazowieckich, na którym widać wandali niszczących pociąg. Warto dodać, że jest to pociąg stosunkowo nowy, zadbany.

ZOBACZ TAKŻE: BEZMYŚLNY MOTOCYKLISTA PROWOKUJE NIEBEZPIECZNĄ SYTUACJĘ NA DRODZE SZYBKIEGO RUCHU! NA UTRATĘ ZDROWIA LUB NAWET ŻYCIA, NARAZIŁ TYLKO SAMEGO SIEBIE. ZOBACZ NIEPOJĘTE ZACHOWANIE NA DRODZE – WIDEO!

Wandale postanowili pourywać młotki bezpieczeństwa do rozbijania szyb w razie wypadku

Celem wandali, których w akcji można zobaczyć na filmie poniżej, stały się małe młoteczki do rozbijania szyb w razie wypadku. Jest to akcesorium, w które wyposażone są niemal wszystkie pojazdy transportu publicznego. Pojawia się jednak pytanie – w jakim celu potrzebne były osobom, które zarejestrowały kamery monitoringu?

Warto dodać, że w tym konkretnym składzie Kolei Mazowieckich, młoteczki były zabezpieczone specjalnymi linkami – chronić miały właśnie przed kradzieżą. Wandale znaleźli jednak sposób i na to. Zabezpieczenia postanowili zwyczajnie pourywać. Jeden z nich natomiast, próbował wspomnianą linkę jeszcze przegryźć…

Wideo można zobaczyć poniżej:

źródło: YouTube, Policja

Bartek Z

Absolwent Uniwersytetu Wrocławskiego na kierunku Dziennikarstwo i Komunikacja Społeczna, specjalizacja: dziennikarstwo sportowe. Pasjonat piłki ręcznej oraz piłki nożnej.