Bezmyślny motocyklista ryzykuje własnym życiem, aby pokazać kto tu rządzi [WIDEO]

bezmyślny motocyklista

Bezmyślny motocyklista ryzykuje własnym życiem, aby pokazać, kto rządzi na drodze szybkiego ruchu! Bulwersujące nagranie w serwisie YouTube pojawiło się 6 maja tego roku – a więc przed dwoma dniami. Pokazuje ono wybitnie nierozsądne zachowanie kierującego jednośladem. Najbardziej zastanawia jednak fakt, czym kierował się motocyklista. W niebezpiecznej sytuacji, którą sam stworzył, najbardziej narażony na utratę zdrowia lub nawet życia był właśnie… on sam. Strach pomyśleć co stałoby się w przypadku, gdyby nagrywający całe zajście nie zachował należytej ostrożności. Wideo z opisywanej sytuacji można zobaczyć poniżej.

Bezmyślny motocyklista ryzykuje własnym życiem. W ten sposób chce pokazać, że jest królem szos?

Ładna pogoda, która nad Polską utrzymuje się w ostatnich dniach, zachęca do wyjścia z domu – i to nawet pomimo pandemii koronawirusa. Gospodarka zaczyna być stopniowo odmrażana, a ruch na drogach staje się coraz to większy. Niestety jednak, wraz z tym wzrasta ilość niebezpiecznych sytuacji, na jakie narażeni są wszyscy kierowcy. Najsmutniejsze jest to, że większość z nich wynika ze zwyczajnej głupoty. Przykład nierozsądnego i nieodpowiedzialnego zachowania zarejestrowano na nagraniu, które dnia 6 maja tego roku opublikowano w serwisie YouTube. Wszystko działo się w Polsce na jednej z dróg szybkiego ruchu – gdzie agresja może mieć naprawdę opłakane skutki. Tym razem obyło się bez tragedii, ale jedynym, który mógł poważnie ucierpieć, był sam prowodyr całego zajścia. Poruszał się on motocyklem…

ZOBACZ TAKŻE: FALUJĄCY MOST W CHINACH! MROŻĄCE KREW W ŻYŁACH NAGRANIE POJAWIŁO SIĘ W SIECI I BIJE REKORDY POPULARNOŚCI. JAKIMŚ CUDEM KONSTRUKCJA ZDOŁAŁA WYTRZYMAĆ. ZA WSZYSTKO WINĘ PONOSI WIATR. SPRAWDŹ WIDEO!

Hamowanie tuż przed jadącym pojazdem – i to na motocyklu. Zobacz nagranie!

Zajeżdżanie drogi na autostradach i drogach szybkiego ruchu, gdzie pojazdy poruszają się ze znacznymi prędkościami, zawsze niesie za sobą ryzyko poważnych wypadków. Tym razem nastąpiła jednak kulminacja bezmyślności. Wszystko dlatego, że osobą, która zdecydowała się na tak nierozsądny i złośliwy manewr, okazał się motocyklista.

Wystarczy wyobrazić sobie co stałby się w momencie, gdyby kierowca osobówki nie zahamował. Chyba nikt nie chciałby się wtedy znaleźć w skórze jadącego jednośladem. Z tym tylko, że to on sam zgotowałby sobie taki a nie inny los…

Wideo o którym mowa, można zobaczyć poniżej:

źródło: YouTube

Bartek Z

Absolwent Uniwersytetu Wrocławskiego na kierunku Dziennikarstwo i Komunikacja Społeczna, specjalizacja: dziennikarstwo sportowe. Pasjonat piłki ręcznej oraz piłki nożnej.