23-letnia influencerka zmarła podczas nagrywania filmu – kamera uchwyciła jej upadek z 50 metrów [WIDEO]

23-letnia influencerka zmarła podczas nagrywania filmu

23-letnia influencerka zmarła podczas nagrywania filmu, kręconego na 50-metrowym dźwigu, na którym pracowała. Kobieta regularnie relacjonowała swoje życie w sieci. Niestety ostatnie nagranie skończyło się dla niej tragicznie. Przerażające wideo, które pokazuje moment śmierci 23-latki trafiło do sieci. 

Śmierć nagrana na telefonie

Xiao Qiu Mei to znana w Chinach influencerka, słynąca z nietypowej pracy. 23-letnia kobieta pracowała bowiem na wysokościach jako operator dźwigów. Nie da się ukryć, że jej życie zawodowe ciekawiło mnóstwo osób, dlatego Xiao postanowiła wykorzystać ten fakt i ochoczo dzieliła się nim w mediach społecznościowych. Regularnie relacjonowała swoje życie, które na samym TikToku śledziło ponad 100 tys. osób.

ZOBACZ TAKŻE: SZOKUJĄCE SŁOWA ŻONY MARIUSZA TRYNKIEWICZA – KOBIETA PLANUJE MIEĆ DZIECKO Z MORDERCĄ!

20 lipca bieżącego roku, około godziny 17:40 doszło do wydarzeń, których nie spodziewał się nikt. Dla Xiao Qiu Mei był to kolejny, zwykły dzień w pracy. Kiedy większość pracowników udała się już do domu, 23-latka postanowiła nagrać dla swoich widzów kolejny film prosto z pracy. Kobieta znajdowała się wówczas na 50-metrowym dźwigu. Podczas transmisji operatorka wypadła z maszyny razem z telefonem, który nagrał moment jej śmierci. Nagranie trafiło do sieci i jest przestrogą, aby bezpieczeństwo i zdrowie stawiać zawsze na pierwszym miejscu.

Ostrzegamy, że film zawiera przerażające sceny.

23-letnia influencerka zmarła w wyniku doznanych obrażeń. Osierociła dwójkę małych dzieci. Rodzina kobiety nie może pogodzić się z jej stratą.

Warto wspomnieć, że to kolejna tragedia, do której doszło podczas korzystania z telefonu. W obecnych czasach pogoń za byciem popularnym w sieci stała się tak duża, że czasami przyćmiewa zdrowy rozsądek.

 

źródło: twitter.com., antyradio.pl

Magdalena C

Z wykształcenia inżynier produkcji. Miłośniczka podróży i dokumentów kryminalnych.