Sekretarz transportu z partnerem adoptowali dzieci – radosną nowiną pochwalili się w sieci!

Sekretarz transportu USA adoptował dzieci

Pete Buttigieg, sekretarz transportu USA oraz weteran wojenny zdecydował się na odważny krok. Wraz ze swoim partnerem postanowili adoptować dwójkę dzieci. Swoją historią podzielił się za pośrednictwem Twittera.

Sekretarz transportu USA adoptował dzieci

Pete Buttigieg cieszy się nie tylko ogromną popularnością, ale przede wszystkim uznaniem. Mężczyzna jest znanym politykiem, a także żołnierzem i weteranem wojennym, który działał m.in. w Afganistanie, gdzie brał udział w akcjach taktycznych. Po powrocie do kraju aktywnie działał i angażował się w administracji publicznej. Wkrótce stał się sekretarzem transportu Stanów Zjednoczonych.

Jeśli chodzi o życie prywatne, Pete nigdy nie ukrywał faktu, że jest homoseksualistą. Ponadto w ostatnich dniach opublikował w mediach społecznościowych wpis, który podzielił internautów.

ZOBACZ TAKŻE: MĘŻCZYZNA POSTANOWIŁ POŚLUBIĆ LALKĘ! NIEDŁUGO PÓŹNIEJ JĄ… ZDRADZIŁ!

Sekretarz transportu USA opublikował na swoim Twitterze zdjęcie ze szpitala, na którym pozuje ze swoim partnerem. Oboje trzymają na rękach dzieci. Jak dowiadujemy się z opisu, mężczyźni zdecydowali się na ich adopcję.

Razem z Chastenem jesteśmy niezmiernie wdzięczni za wszystkie życzenia, odkąd po raz pierwszy podzieliliśmy się wiadomością, że zostajemy rodzicami. Z radością witamy w naszej rodzinie Penelope Rose i Josepha Augusta Buttigiega – napisał sekretarz transportu za pośrednictwem swojego Twittera.

Warto podkreślić, że adopcja dzieci przez pary homoseksualne jest w Stach Zjednoczonych legalna. Szczere wyznanie sekretarza wzbudziło spore poruszenie. Mimo, że post w ekspresowym tempie zyskał kilkaset tysięcy polubień, nie zabrakło negatywnych komentarzy. Nie da się ukryć, że adopcja dzieci przez pary homoseksualne wciąż wzbudza spore kontrowersje.

Co o tym myślicie?

 

źródło: fakt.pl, twitter.com

Magdalena C

Z wykształcenia inżynier produkcji. Miłośniczka podróży i dokumentów kryminalnych.