Mężczyzna poślubił lalkę! Nie był jednak wierny i związał się z…

Mężczyzna poślubił lalkę

Yuri Tolochko poślubił lalkę. Kazachstański kulturysta ochoczo dzieli się swoim życiem w mediach społecznościowych, z których dowiadujemy się wielu nowych rzeczy. Jak się okazuje, mężczyzna ma już nowy obiekt westchnień, ponieważ zdradził swoją „żonę”, kiedy ta była w naprawie.

Mężczyzna poślubił lalkę

Yuri Tolochko pochodzi z Kazachstanu i na co dzień jest kulturystą oraz trenerem personalnym. Jego osoba wzbudza skrajne emocje, ponieważ mężczyzna wiąże się z lalkami. Yuri w listopadzie ubiegłego roku poślubił lalkę, której dał na imię Margo. Niestety tuż przed świętami jego „żona” popsuła się i trafiła do naprawy. Mężczyzna trudno przechodził tą rozłąkę, dlatego zdecydował się na mały „skok w bok”. Internauci posądzili wówczas kulturystę o zdradę.

ZOBACZ TAKŻE: 20-LATKA WŁOŻYŁA WĘGORZA DO PREZERWATYWY, A NASTĘPNIE UMIEŚCIŁA GO W POCHWIE – POTEM BYŁO JUŻ TYLKO GORZEJ…

To jednak nie koniec zadziwiającej historii. Mianowicie Yuri po czasie postanowił związać się z kolejną lalką. A później kolejną. Ostatecznie zdecydował się na związek z dwoma lalkami na raz – z Lolą i Luną.

 

Wyświetl ten post na Instagramie.

 

Post udostępniony przez Yuri Tolochko (@yurii_tolochko)

Yuri nie chciał się jednak ograniczać i po czasie postanowił związać się z lalką, której kształt przypomina kurczaka. Jak poinformował sam kulturysta:

Pamiętacie mój eksperyment z kurczakiem? Więc wtedy naprawdę mi się to podobało. I stwierdziłem, że chcę mieć taką seks zabawkę. Postanowiłem także, że od dzisiaj będę miał harem. W naszej rodzinie jest miejsce dla wielu osób. I to jest właśnie ten dreszczyk emocji o którym marzyłem. P.S. Zerwaliśmy z Margo. Nie jestem jeszcze gotowy, aby mówić o przyczynach rozwodu.

 

Wyświetl ten post na Instagramie.

 

Post udostępniony przez Yuri Tolochko (@yurii_tolochko)

Yuri nie przestaje zaskakiwać swoimi nowymi pomysłami. Co więcej, ma pokaźne grono fanów, którzy na bieżąco śledzi jego miłosne losy i trzymają kciuki za jego szczęście. Na samym Instagramie śledzi Yuriego ponad 100 tys. internautów.

 

źródło: instagram.com, popularne.pl, joemonster.org

Magdalena C

Z wykształcenia inżynier produkcji. Miłośniczka podróży i dokumentów kryminalnych.