Rosyjskie wesele poza kontrolą! Tego jeszcze nie grali!

 

Wesele każdemu z nas kojarzy się z wielką uroczystością. To jeden z najważniejszych dni w naszym życiu, który w domyśle będziemy pamiętać do końca życia. Większość z Was z pewnością bardzo mile wspomina własne wesele, na którym bawili się wasi najbliżsi.

Rosyjskie wesele!

Jednak z pewnością wśród Was są też tacy, którzy wspominają swoje wesele trochę inaczej. Na weselach zdarzają się również wpadki. Niektórzy z Was do teraz wstydzą się za swoich niektórych znajomych czy na przykład za wujka, który ostro przesadził z alkoholem i po prostu narozrabiał.

Na weselach zdarzają się również kłótnie wśród gości, a nawet między parą młodą! Czego oczywiście nikomu nie życzymy. To dzień, w którym stres jest ogromny i niestety, ale czasem bierze górę. Czarę goryczy czasami przelewa alkohol, którego jak wiadomo, na weselach jest bardzo dużo.

I tu dochodzimy do sedna tego tematu. Alkohol potrafi niektórych zmienić nie do poznania i to właśnie wtedy dochodzi często do kuriozalnych sytuacji. Jednak chyba żadna wpadka nie może się równać z tym weselem, które miało miejsce w Rosji. To jest prawdziwe rosyjskie wesele!

Na filmiku widać, że alkohol wziął górę, bo co można powiedzieć o pannie młodej, która oddaje mocz na stojąco przy gościach? W sumie większość była w takim stanie, że lepiej nie mówić. Na nagraniu widać jak biją się goście, kobiety się szarpią, a ktoś inny siedzi i nie kontaktuje od nadmiaru alkoholu…

Nie ma co pisać! To trzeba zobaczyć!