Robert Kubica w zespole BMW? Zwolniło się miejsce – to ogromna szansa

Robert Kubica w zespole BMW? Takie informacje pojawiają się w mediach, a to za sprawą tego, iż zwolniło się jedno miejsce w serii DTM. Dotychczasowy kierowca ekipy Bruno Spengler został przeniesiony do innej serii co może zwiastować świetne wiadomości dla polskiego kierowcy. Jak myślicie, dojdzie do współpracy?

Robert Kubica w zespole BMW – dojdzie do współpracy?

Jeszcze nie tak dawno pisaliśmy o zakończeniu współpracy Roberta Kubicy z Williamsem. Od tego czasu w sieci co chwilę pojawia się temat, z kim polski kierowca podpisze nowy kontrakt. Spekulacji było wiele, jednak aktualnie może paść na BMW. I to nie bez powodu, gdyż właśnie zwolniło się jedno miejsce w zespole. Bruno Spengler trafił do innej serii wyścigowej, natomiast jego miejsce może zastąpi Polak?

ZOBACZ TAKŻE: KLIENCI JEDNEJ FIRMY ZAPŁACĄ WIĘCEJ ZA PRĄD – TRZY INNE BEZ ZMIAN

Skąd te przypuszczenia? Robert Kubica zakończył w poprzednim tygodniu testy młodych kierowców w serii DTM. Co jeszcze, Polak okazał się najszybszy i wypadł świetnie. Samo BMW było pod wrażeniem umiejętności kierowcy.

Ani Robert Kubica ani BMW nie podało oficjalnych wiadomości o współpracy, jednak zmiany, które nastąpiły mogą zwiastować nowe kontrakty. Jak myślicie, dojdzie do tego, że Kubice zobaczymy w zespole BMW? Myślimy, że są spore szanse. Ciekawą informację przekazał w mediach Mikołaj Sokół: Bruno Spengler w sezonie 2004 był zespołowym partnerem Roberta Kubicy.

Czekamy na oficjalne informacje. 

Martyna T

Absolwentka Uniwersytetu SWPS we Wrocławiu. Miłośniczka festiwali muzycznych oraz książek psychologicznych.