Przeszła szereg operacji plastycznych – teraz uważa, że jest zbyt piękna, aby znaleźć partnera!

Celine Centino

27-latka szczyci się swoim nienagannym wyglądem, o który walczyła wiele lat. Kiedy osiągnęła swój wymarzony wizerunek okazało się, że jest zbyt piękna, aby móc znaleźć odpowiedniego dla siebie partnera. A przynajmniej tak twierdzi. Czy szereg operacji plastycznych opłacił się?

Przeszła mnóstwo operacji plastycznych

Celine Centino nie miała łatwego dzieciństwa. Kiedy była uczennicą była nieco przy tuszy, a ponadto nosiła aparat na zęby. Jej wygląd stał się obiektem drwin rówieśników, którzy nie szczędzili obelg w jej stronę. Liczne wyzwiska i upokorzenia na stałe odcisnęły piętno na Celine, która postanowiła dążyć do ideału piękna.

ZOBACZ TAKŻE: KIEDY MIAŁA 2-LATKA OCZAROWAŁA WSZYSTKICH, WYGLĄDAŁA JAK ŻYWA LALKA BARBIE! JAK WYGLĄDA DZIŚ?

Kiedy Celine ukończyła szkołę, rozpoczęła pracę w salonie kosmetycznym. Skrupulatnie odkładała pieniądze na swoją własną, wymarzoną metamorfozę. Kiedy funduszy było wystarczająco dużo, poddała się operacji plastycznej. Później kolejnej, i kolejnej. 27-latka oprócz korzystania z inwazyjnych sposobów poprawy urody, regularnie poddaje się również zabiegom.

Jak sama wyznała, na operacje plastyczne wydała około 20 tys. funtów, czyli ponad 100 tys zł. Nie mniej jednak uważa, że opłaciło się to, ponieważ obecnie dzięki swojemu wyglądowi może pracować jako modelka, a co za tym idzie – zarabiać jeszcze większe pieniądze. Swoją przemianę traktuje jako inwestycję.

 

Wyświetl ten post na Instagramie.

 

Post udostępniony przez Céline Centino🖤 (@ccentino)

Okazuje się, że zmiana wyglądu ma również swoje minusy. Mimo, że kobieta jest w pełni zadowolona ze swojego wizerunku uważa, że przez niego nie może znaleźć odpowiedniego partnera. Jak sama twierdzi, jest po prostu za piękna. Celine od 7 lat jest singielką. W jednej z rozmów wyznała:

Jestem na mieście z przyjaciółmi, a mężczyźni na mnie patrzą i wyglądają, jakby chcieli mnie po prostu pożreć, ale kiedy delikatnie się do nich uśmiecham, aby ich zachęcić by do mnie podeszli, nigdy tego nie robią. Faceci mówią, że mam bardzo silną aurę, a kiedy wchodzę do jakiegoś pomieszczenia wyczuwają moją obecność nawet jeśli jeszcze mnie nie zauważyli.

Co o tym myślicie? 

 

źródło: instagram.com, o2.pl

Magdalena C

Z wykształcenia inżynier produkcji. Miłośniczka podróży i dokumentów kryminalnych.