Radio Maryja sprzedaje odpusty? W sieci pojawił się cennik!

Radio Maryja sprzedaje odpusty

W sieci pojawiło się ogłoszenie, z którego wynika, że Radio Maryja sprzedaje odpusty. Nie da się ukryć, że wielu zwolenników o. Tadeusza Rydzyka mogło się nabrać na ogłoszenie zamieszczone w sieci. Trzeba również dodać, że odpust duszy na cały rok nie należy do najtańszych! Zobaczcie!

Nie da się ukryć, że przez te wszystkie lata o. Tadeusz Rydzyk zgromadził nie tylko mnóstwo zwolenników, ale również przeciwników. Przeciwnicy Tadeusza Rydzyka nie raz zarzucali mu zamiłowanie do pieniędzy i tym razem poszli o krok dalej, tworząc konto w mediach społecznościowych, które miało należeć do Radia Maryja.

Radio Maryja jest konserwatywną rozgłośnią radiową o charakterze społeczno-katolickim. Założone zostało w 1991 roku w Toruniu i od początku to właśnie o. Tadeusz Rydzyk stoi na jego czele. Nie da się ukryć, że jest to rozgłośnia radiowa o charakterze religijnym, która w naszym kraju ma największe zasięgi. Teraz ktoś pokusił się o wykorzystanie tego i w sieci pojawiło się fejkowe konto, gdzie mogliśmy wykupić sobie roczny odpust!

Zobaczcie również: Tadeusz Rydzyk wpadł w szał na antenie Radia Maryja. Mocne słowa w stronę wiernych!

Radio Maryja sprzedaje odpusty?

Na początku w mediach społecznościowych powstał fejkowy profil Radia Maryja, a następnie pojawił się tam wpis, sugerujący, że za jedyne 199 PLN + VAT możemy załatwić sobie roczny odpust. Co więcej, mogliśmy również skorzystać z promocji i kupić odpust dla dwóch dusz w cenie jednej:

Od 1 do 8 listopada możemy uzyskać odpust zupełny dla dusz w czyśćcu cierpiących. Normalnie 199 zł + VAT za duszę na rok. 1-8 listopada PROMOCJA 2 dusze w cenie jednej odpust zupełny

Powyższy fake news rozniósł się błyskawicznie po internecie i nie da się ukryć, że wielu zwolenników o. Tadeusza Rydzyka uwierzyło, iż Radio Maryja sprzedaje odpusty. Na oszustwo zareagował inny duchowny, który świetnie radzi sobie w sieci. Jak zaznaczył w jednym ze swoich wpisów, kłamcy nie cofną się przed niczym, aby zniszczyć, to co stworzył o. Tadeusz Rydzyk.

Manipulanci i kłamcy nie mają żadnych hamulców. Tworzą fejkowe profile, aby zdyskredytować Radio Maryja – czytamy w jednym z wpisów ks. Chyła.

Sprawa stała się na tyle głośna, że właściciele nieprawdziwego konta Radia Maryja w oświadczeniu napisali, iż sprzedawane odpusty miały służyć jedynie rozrywce. Nie mieli na celu zaszkodzić rozgłośni radiowej, jak i samemu Tadeuszowi Rydzykowi.

Źródło: YouTube, Twitter, O2.pl, Instagram