Przemytnicy dryfowali na tratwie z kokainy! [WIDEO]

Marynarka wojenna z Kolumbii wyłowiła z Oceanu Spokojnego trzech mężczyzn. Dryfowali na tratwie z kokainy! A dokładnie na 33 paczkach z narkotykami, które w sumie ważyły 1265 kilogramów. Przemytnicy zostali aresztowani, a towar skonfiskowano. 

Kokaina jako koło ratunkowe

Kolumbijska marynarka wojenna znalazła na Pacyfiku trzech mężczyzn. Przemytnicy dryfowali na tratwie zrobionej z kokainy. 1265 kilogramów narkotyków było spakowane w 33 osobne pakunki. Każdy z nich był ze sobą solidnie połączony. Bez wątpienia było to ich jedyne koło ratunkowe, dzięki któremu mogli utrzymywać się na powierzchni wody. Straż pomogła przemytnikom wydostać się z wody, a następnie ich aresztowała. W wyniku tego mężczyznom zostaną przedstawione zarzuty przemycania narkotyków. Całe zdarzenie można zobaczyć na filmiku, które powoli zyskuje na popularności w sieci.

 

Takich przypadków jest więcej

Warto zaznaczyć, że przemytnicy bardzo często wybierają przemyt przez oceany i morza. Budują specjalne łodzie podwodne, aby byli trudniej wychwytywani przez służby specjalne. Ponadto każda akcja związana z zatrzymywaniem przestępców na wodach to bardzo trudna i niebezpieczna operacja. Wiążą się z dużym ryzykiem, jak i poświęceniem ze strony służb specjalnych. Jednym z takich przypadków był głośny przemyt narkotyków w łodzi podwodnej. Sytuacja miała miejsce ponownie na Oceanie Spokojnym. W rezultacie udało się przechwycić około 18 ton kokainy. Szacuje się, że towar wart był prawie 570 mln dolarów. Całą akcję nagrano, a filmik trafił do sieci. ZOBACZ: SPEKTAKULARNA AKCJA AMERYKANÓW. PRZECHWYCILI MASĘ NARKOTYKÓW! [WIDEO]

Magdalena C

Z wykształcenia inżynier produkcji. Miłośniczka podróży i dokumentów kryminalnych.