„Porucznik Kabura” sezon drugi – premiera w tym miesiącu!

„Porucznik Kabura” sezon drugi – fani mogą się spodziewać premiery jeszcze w tym miesiącu. Kontrowersyjny i nieokrzesany bohater Polskich Kosmicznych Sił (PKS) powraca i to z dużym hukiem! Co ciekawe, pierwszy sezon produkcji może się pochwalić bardzo dużą oglądalnością, co pokazuje, że z pewnością spodobał się widzom. 

„Porucznik Kabura” – fabuła, gdzie obejrzeć online

Za produkcję popularnego serialu odpowiedzialne jest studio filmowe SPInka, natomiast reżyserem i autorem scenariusza jest Bartosz Walaszek. Dlaczego osiągnął takie wyniki? Przede wszystkim za sarkastyczny i dość kontrowersyjny humor. Ale bądźmy szczerzy – każdemu przyda się dodatkowa dawka śmiechu. Dlatego wiele osób czeka na kontynuacje przygód.

Gdzie natomiast można obejrzeć online jeden z bardziej popularnych seriali animowanych? Na platformie CDA Premium. Wolfgang Laskowski, rzecznik prasowy CDA i pełnomocnik zarządu ds. rozwoju usług poinformował:

Pierwszy sezon przygód Kabury miał bardzo dużą oglądalność. Absurdalny humor spodobał się widzom i zyskał wielu fanów. Decyzja o kontynuacji była więc naturalna. Drugi sezon będzie równie niewybredny i pikantny jak pierwszy, ale będzie więcej odniesień i nawiązań do bieżącej sytuacji w naszym kraju i nieco więcej politycznych aluzji. Oczywiście bez sympatii do jakiejkolwiek partii i w typowym dla produkcji stylu

Kontrowersyjny i przede wszystkim nieokrzesany bohater Polskich Kosmicznych Sił (PKS) powraca i to z wielkim hukiem! Kto czeka na kolejne odcinki?

„Porucznik Kabura” sezon drugi – gdzie obejrzeć online, premiera?

Zapewne jesteście ciekawi kiedy będziecie mogli sprawdzić nowe odcinki – zdradzamy tajemnicę! Pierwszy odcinek drugiego sezonu serialu dostępny będzie 31 stycznia 2020 roku. Jak wspomnieliśmy wcześniej, obejrzycie go na CDA Premium.

ZOBACZ TAKŻE: CDA PREMIUM – ILE KOSZTUJE, CO NAM DAJE, OFERTA

W pierwszym odcinku porucznik Kabura będzie musiał zmierzyć się nie tylko z obcymi. Również będzie uwikłany w konflikt między Cyber Tuskiem i mózgiem elektronowym Jarosław 2000. Co ciekawe, nowe odcinki będą bardziej nawiązywać do bieżącej sytuacji. Tak jak poprzednio, tak i tym razem nie zabraknie absurdalnego humoru i niewybrednych żartów podlanych wulgarnym sosem… Dodatkowo, pojawią się także postacie, które z pewnością ucieszą wszystkich fanów poprzednich produkcji Bartosza Walaszka.

Martyna T

Absolwentka Uniwersytetu SWPS we Wrocławiu. Miłośniczka festiwali muzycznych oraz książek psychologicznych.