„Policja wyłapuje agresywnych narodowców” [WIDEO]

"policja wyłapuje agresywnych narodowców"

„Policja wyłapuje agresywnych narodowców” – film o takim tytule pojawił się na Facebooku Ośrodek Monitorowania Zachowań Rasistowskich i Ksenofobicznych. Prezentuje on bardzo zdecydowaną reakcję funkcjonariuszy względem mężczyzny i kobiety, którzy byli agresywni i nie stosowali się do ich poleceń. Wszystko przy okazji marszu równości w Płocku. Nagranie które błyskawicznie obiega sieć, można zobaczyć poniżej.

„Policja wyłapuje agresywnych narodowców” – nagranie

Strona Ośrodek Monitorowania Zachowań Rasistowskich i Ksenofobicznych opublikował na swojej stronie w portalu Facebook nagranie, prezentujące zdecydowaną interwencję policji wobec mężczyzny i kobiety. Wszystko działo się podczas marszu równości w Płocku. Jak donoszą media, osoby widziane na nagraniu miały zakłócać pochód. Wszystkiemu z kolei zapobiegała policja. Materiał wideo można zobaczyć poniżej:

„Policjanci zatrzymali narodowców którzy wcześniej zaatakowali funkcjonariuszy”

Relację z całego marszu równości na łamach swojej strony na Facebooku podaje wspomniany wcześniej Ośrodek Monitorowania Zachowań Rasistowskich i Ksenofobicznych. Także portal Wirtualna Polska podaje szczegóły pierwszego w Płocku marszu równości. Media informują, że utworzyła się tam liczna kontrmanifestacja. Mimo to policja zadbała o fakt, aby nie powtórzyła się sytuacja z Białegostoku. Mimo to miało dojść do kilku incydentów. Jeden z nich obserwować można na nagraniu wyżej.

W międzyczasie Młodzież Wszechpolska zorganizowała „Manifestację w obronie tradycyjnych wartości”. Warto dodać, że pierwszy w Płocku marsz równości honorowym patronatem objął prezydent tamtejszego miasta, Andrzej Nowakowski.

ZOBACZ TAKŻE: POLAK VS 7 POLICJANTÓW W HOLANDII! NAGRANIE!

Bartek Z

Absolwent Uniwersytetu Wrocławskiego na kierunku Dziennikarstwo i Komunikacja Społeczna, specjalizacja: dziennikarstwo sportowe. Pasjonat piłki ręcznej oraz piłki nożnej.