Po 3 latach odnalazł swojego psa! Reakcja pupila bezcenna [WIDEO]

po 3 latach odnalazł

Po 3 latach odnalazł swojego psa! W sieci rekordy popularności bije nagranie, obrazujące niesamowity moment odnalezienia długo poszukiwanego psa, który zaginął aż 3 lata wcześniej. Jego właściciel nigdy się nie poddał i robił wszystko, aby odszukać swojego pupila. To, z pomocą ludzi dobrej woli – udało się. Wszystko sfilmowano, a reakcja psa budzi ogromne emocje i zaskoczenie. Zwierzę momentalnie poznało swojego właściciela. Wszystko można zobaczyć poniżej!

Po 3 latach odnalazł swojego psa! Nigdy nie poddał się w poszukiwaniach

Mówi się, że miłość jaką pies potrafi darzyć człowieka, jest jednym z najmocniejszych i najprawdziwszych uczuć. W sieci można odnaleźć wiele dowodów na tak postawioną tezę, jednakże z pewnością potwierdzi to także każdy właściciel czworonoga.

Sytuacja, która miała miejsce w Gruzji, niektórych przyprawia o morze łez. Właśnie tam, trzy lata przed nagraniem filmu o którym mowa, pies pewnego mężczyzny zaginął. Jego właściciel nie zamierzał poddawać się w poszukiwaniach i robił wszystko, aby odnaleźć zgubę. Cały czas wierzył w to, że jego przyjaciel żyje, a także w to, że w końcu uda mu się go odnaleźć – nawet mimo nieubłaganie upływającego czasu. W końcu nadszedł ten moment. Pewien znajomy właściciela psa zawiadomił go, że widział w mieście zwierzę podobne rysopisem do zaginionego. Na miejscu okazało się, że przypuszczenia były słuszne.

ZOBACZ TAKŻE: KOREA PÓŁNOCNA ZAPEWNIA, ŻE DO TEJ PORY NIE MIAŁA ŻADNEGO PRZYPADKU ZACHOROWANIA NA COVID-19. KIM DZONG UN: OBRONILIŚMY SIĘ PRZED EPIDEMIĄ

Reakcja psa była niesamowita – wszystko nagrano! Zobacz wideo:

Jak już wcześniej wspomniano, wszystko działo się w Gruzji. Zgubę odnaleziono natomiast w tamtejszej stolicy – Tbilisi. Po telefonie o psie podobnym do rysopisu, jego potencjalny właściciel udał się na miejsce, gdzie czworonóg był widziany. Okazało się, że rzeczywiście był to poszukiwany zwierzak.

Jego reakcja była niezwykła. Pies a także jego właściciel, dosłownie wpadli sobie w objęcia. Można rzecz, że jest to typowy „wyciskacz łez”. A jak wszystko wyglądało w rzeczywistości? Wideo można obejrzeć poniżej:

źródło: YouTube