Pielęgniarka z Rosji zawieszona – po tym, jak spod kombinezonu wystawała jej bielizna

pielęgniarka z rosji zawieszona

Pielęgniarka z Rosji zawieszona! O młodej pracownicy tamtejszej służby zdrowia w ostatnich dniach było bardzo głośno. Wszystko za sprawą zdjęć, które z prędkością światła obiegły Internet. Na nich, zaledwie 23-letnia pielęgniarka obsługiwała pacjentów w dość niecodziennym stroju. Mianowicie, spod kombinezonu ochronnego, wystawała jej bielizna. Wiele środowisk uznało, że jest to karygodne. Sama zainteresowana tłumaczyła się natomiast tym, że w normalnych ubraniach było jej zwyczajnie zbyt gorąco. Warto dodać, że pracowała ona na oddziale, gdzie przebywają osoby zakażone koronawirusem. Teraz pojawiają się głosy, które chcą przywrócenia 23-latki do pracy!

Pielęgniarka z Rosji zawieszona – wszystko przez jej kontrowersyjny strój, którego zdjęcia obiegły niedawno cały Internet

Nie milkną echa dotyczące pielęgniarki z Rosji, która wśród pacjentów z koronawirusem poruszała się w dość zaskakującym stroju. Mianowicie, 23-letnia kobieta co prawda miała na sobie kombinezon ochronny, jednak ten prześwitywał. Pod nim natomiast widoczna było już jedynie… bielizna pielęgniarki. Ktoś zrobił zdjęcia, a te trafiły do sieci. Jak łatwo się domyślić, bardzo szybko kilkukrotnie ją okrążyły, przynosząc kobiecie sławę. Jednakże rzeczona sława nie okazała się być pożądana. A to dlatego, że wszystko zobaczyli przełożeni pielęgniarki, którzy natychmiast postanowili zawiesić ją w czynnościach służbowych. Teraz w jej obronie staje cały świat.

ZOBACZ TAKŻE: SKANDAL W WARSZAWSKIM ZOO! PIJANY MĘŻCZYZNA WSZEDŁ NA WYBIEG DLA NIEDŹWIEDZI I ZAATAKOWAŁ JEDNO ZE ZWIERZĄT – PODTAPIAŁ I DUSIŁ JE. TERAZ GROŻĄ MU POWAŻNE KONSEKWENCJE. CUDEM USZEDŁ ŻYCIEM Z CAŁEGO ZAJŚCIA. ZOBACZ NAGRANIE!

Witalij Milonow – członek partii Zjednoczonej Rosji jest zdania, że kobieta nie zasługuje na żadną karę

W Rosji temat zawieszonej w czynnościach pielęgniarki jest teraz na czasie. W komentowanie całej sprawy włączyli się tam nawet politycy. Jak podaje portal nypost.com, wszystko skomentował między innymi Witalij Milonow, a więc członek partii Zjednoczonej Rosji. Według niego, pielęgniarka nie zasługuje na karę.

Sama zainteresowana tłumaczy natomiast, że tego dnia było jej niezwykle gorąco i duszno. Stwierdziła także, że nie miała pojęcia, że jej bielizna jest aż tak widoczna spod kombinezonu.

źródło: nypost.com

Bartek Z

Absolwent Uniwersytetu Wrocławskiego na kierunku Dziennikarstwo i Komunikacja Społeczna, specjalizacja: dziennikarstwo sportowe. Pasjonat piłki ręcznej oraz piłki nożnej.