Kierowcy Audi odcięło prąd – cudem nikt nie zginął [WIDEO]

kierowcy audi odcięło prąd

Kierowcy Audi odcięło prąd! Do bardzo niebezpiecznej sytuacji doszło w Gliwicach, gdzie życia omal nie stracił pieszy – a wszystko przez brawurę i brak wyobraźni kierującego. Zdarzenie jest szeroko komentowane w sieci, gdzie pojawiło się także nagranie z całego zajścia. Po jego obejrzeniu, na usta cisną się same niecenzuralne słowa. Najgorsze we wszystkim jest to, że po raz kolejny bezmyślność kierującego mogła skutkować tragedią. Uszkodzeniu uległ także inny, prawidłowo zaparkowany pojazd. Wideo można zobaczyć poniżej.

Kierowcy Audi odcięło prąd – cudem nikt nie zginął! W sieci pojawiło się wideo z całego zajścia, a po jego obejrzeniu na usta cisną się same niecenzuralne słowa

Czy doczekamy się tygodnia, w którym obędzie się bez niebezpiecznych sytuacji na polskich drogach, zarejestrowanych przez kamerę? Częstotliwość, z jakimi te pojawiają się w sieci, dosłownie przeraża. A trzeba mieć na uwadze fakt, że wiele z nich z pewnością nie ujrzało i nigdy nie ujrzy światła dziennego. Tym razem wszystko co złe, miało miejsce na Śląsku – w Gliwicach. Winowajcą całego zamieszania stał się prowadzący ciemne Audi. Nim okazał się młody, zaledwie 25-letni kierujący. Mężczyźnie widocznie bardzo się spieszyło, gdyż podczas krótkiego wideo, dokonał szeregu niedozwolonych i niebezpiecznych manewrów, nie zważając na prędkość. Jego popisy zakończyły się na chodniku – gdzie nie dość, że potrącił pieszego, to jeszcze uszkodził inny pojazd oraz infrastrukturę drogową.

Wszystko można zobaczyć poniżej:

ZOBACZ TAKŻE: SKANDAL W WARSZAWSKIM ZOO! PIJANY MĘŻCZYZNA WTARGNĄŁ NA WYBIEG DLA NIEDŹWIEDZI, PO CZYM ZACZĄŁ DUSIĆ I PODTAPIAĆ GROŹNE ZWIERZĘ. KLIKNIJ W LINK I OBEJRZYJ WIDEO Z CAŁEGO ZAJŚCIA!

Pieszy z obrażeniami głowy trafił do szpitala. Jakie konsekwencje czekają samozwańczego rajdowca?

Choć potrącenie pieszego wyglądało bardzo poważnie, kilka źródeł podaje, że tak naprawdę nie odniósł on bardzo poważnych obrażeń, a jego życiu nie zagraża niebezpieczeństwo. Na wideo można dostrzec adnotację, że 42-latek doznał lekkich obrażeń głowy, jednakże sam kanał STOP CHAM podaje już, że poszkodowany musiał udać się do szpitala.

Wielu zastanawia się teraz, jakie konsekwencje mogą grozić bezmyślnemu kierującemu. Większość komentujących całe zajście, domaga się, aby zabrano mu prawo jazdy.

źródło: STOP CHAM