„Oświecony” ojciec wtargnął do szkoły córki i kazał wszystkim zdejmować maseczki [WIDEO]

"Oświecony" ojciec wtargnął do szkoły

„Oświecony” ojciec wtargnął do szkoły swojej córki i namawiał wszystkich do zdjęcia maseczek ochronnych. Na nic zdały się prośby nauczycielek, aby mężczyzna opuścił budynek. Pojawiły się również wulgaryzmy i mocne słowa. Na filmiku widać wystraszone i zdezorientowane dzieci. Co więcej, córka krzyczącego mężczyzny w pewnym momencie schowała się w szkolnej toalecie, z której później wyszła zapłakana.

„Oświecony” ojciec wtargnął do szkoły – kazał zdejmować maseczki i ostrzegał przed czipami

Do niepokojących wydarzeń doszło w jednej z polskich szkół. Ojciec uczennicy postanowił razem z córką udać się do szatni, w której znajdowała się cała masa dzieci. Mężczyzna kazał wszystkim ściągać maseczki, które nazywa również „kagańcami”.

Chodzimy bez masek, dzieci! Zdejmujemy kagańce! (…) Jestem z wami. Koronawirus nie istnieje – wykrzykiwał.

Ojciec uczennicy mimo próśb nauczycielek nie zechciał opuścić szkoły. Co więcej, przeniósł się później z szatni na korytarze, gdzie znajdowało się jeszcze więcej dzieci. Mężczyzna krzyczał, że pandemia koronawirusa jest jedną wielką manipulacją, oraz że wszyscy ludzie mają zostać zaczipowani. Nie przebierał przy tym w słowach i wielokrotnie z jego ust padły wulgaryzmy. Ponadto, prosił inne dzieci, aby go nagrywały i udostępniały filmik w sieci. Wielokrotnie zaznaczył, że nakaz zakrywania ust i nosa to łamanie konstytucji, na które on się nie godzi.

ZOBACZ TAKŻE: GRUPA „WOLNYCH LUDZI” CHCE POMŚCIĆ KAROLAKA – PLANUJĄ ZAKUPY W IKEA BEZ MASECZEK

Mężczyzna cały czas podkreślał, że chce uświadomić wszystkich, iż pandemia koronawirusa nie istnieje. Szkoda tylko, że w tym wszystkim zapomniał o swojej własnej córce. Na filmie widać, jak dziewczynka w pewnym momencie ucieka do szkolnej toalety, z której później wychodzi zapłakana. Zwróciła również na to uwagę nauczycielka znajdująca się w pobliżu. Zachowanie ojca może mieć negatywny wpływ na późniejsze relacje dziewczynki z innymi uczniami. Tak niecodzienna sytuacja z pewnością zostanie zapamiętana przez jej kolegów na długo.

Cały filmik możecie obejrzeć poniżej:

źródło: youtube.com

Magdalena C

Z wykształcenia inżynier produkcji. Miłośniczka podróży i dokumentów kryminalnych.