Ogromna rodzina nadal się powiększa! 22. dziecko w drodze

ogromna rodzina

Ogromna rodzina nadal się powiększa. Dobrze znany w Wielkiej Brytanii i nie tylko ród Radfordów, spodziewa się kolejnego dziecka. Co ciekawe, znajdujący się jeszcze w brzuchu matki następny potomek, będzie już 22. z kolei. Sue i Noel po raz pierwszy zostali rodzicami aż 30 lat temu. Kobieta miała wtedy zaledwie 14 lat…

Ogromna rodzina nadal się powiększa! To będzie ich 22. dziecko

Mówiąc o sporej rodzinie, w obecnych czasach większość na myśli ma nawet trójkę dzieci. Ich wychowanie to nie lada wyzwanie. Młodzi ludzie coraz częściej decydują się na jednego lub dwóch potomków, aby nie ograniczać komfortu życia i z powodzeniem wiązać koniec z końcem. Zupełnie inny pogląd na rodzinę ma rodzina Radfordów z Wielkiej Brytanii. Sue i Noel mają już 21 potomków, a kolejny jest w drodze! Mężczyzna ma obecnie 48 lat, kobieta natomiast 44. Ich najstarsza córka już także jest matką – ma trójkę dzieci.

ZOBACZ TAKŻE: KONTROWERSYJNE PRZEBRANIE NA HALLOWEEN! MATKA PRZEBRAŁA SWOJEGO SYNA ZA PRZERAŻAJĄCEGO KLAUNA Z HORRORU IT

Rodzina choć liczna – utrzymuje się sama, nie korzystając z programów społecznych

Na wieść o tak ogromnej rodzinie, w Polsce wszyscy natychmiast starają się przeliczyć, ile pieniędzy na tyle osób musiałoby wygospodarować państwo. Okazuje się jednak, że brytyjska rodzina jest niezwykle zaradna. Całe źródło dochodu to ich piekarnia, a mądre gospodarowanie pieniędzmi sprawia, że wystarcza im na to, aby godnie żyć.

Nie da się jednak ukryć, że utrzymanie tak potężnej liczby dzieci, sporo kosztuje. W domu rodziny jest aż 10 sypialni. Każdego dnia zużywa się tam około 10 litrów mleka, a także 3 litry soku. Portal rmf24.pl podaje również, że na poranne posiłki zużywa się tam aż 3 opakowania płatków kukurydzianych.

Pojawiają się informacje, że samo jedzenie w skali tygodnia dla rodziny liczącej ponad 20 osób, to koszt wynoszący 250 funtów. W swobodnym przeliczeniu wychodzi więc na to, że rodzice muszą wydać blisko 1200 złotych co 7 dni. Takie wartości przyprawiają o ból głowy wszystkich – poza dzielnymi rodzicami.

źródło zdjęcia: thesun.co.uk

Bartek Z

Absolwent Uniwersytetu Wrocławskiego na kierunku Dziennikarstwo i Komunikacja Społeczna, specjalizacja: dziennikarstwo sportowe. Pasjonat piłki ręcznej oraz piłki nożnej.