Norwegia: hotel z przezroczystym basenem jako przedłużenie klifu

Norwegia: hotel z przezroczystym basenem póki co jest tylko wizualizacją, jednak robi ogromne wrażenie! Wyobraźcie sobie pływanie w takim miejscu, jednocześnie podziwiając widoki, które mrożą krew w żyłach. Tylko pytanie: kto się na to odważy! Z pewnością nikt z lękiem wysokości. Chociaż to oryginalna i zaskakująca wizja.

Norwegia: hotel jako przedłużenie klifu

Hayri Atak – to turecka pracownia architektoniczna, która wyszła z inicjatywą stworzenia tego arcydzieła. Dlatego przygotowała projekt przedstawiający hotel z basenem, znajdujący się na zboczu klifu Preikestolen. Nie ukrywamy, że robi wrażenie!

Stworzenie hotelu na zboczu klifu to bardzo trudne przedsięwzięcie, gdyż potrzeba ogromnej perfekcji, aby coś takiego stworzyć. Jednak może to być idealna okazja do podziwiania otaczających widoków, które jak widać na zdjęciach, są przepiękne. Z tego słynie Norwegia: natura, fiordy. Dodatkowo, jeżeli ktoś z odwiedzających będzie chciał zatrzymać się na dłużej, będzie mógł skorzystać z hotelu. Będą dostępne pokoje oraz restauracja.

Jednak jesteśmy ciekawi czy znajdzie się śmiałek, który skorzysta z tego basenu. Nie ukrywamy, że już od samego patrzenia na zdjęcia, można mieć ciarki! Połączenie tej wysokości i widoków to świetna sprawa, ale ktoś z lękiem wysokości chyba nie skorzysta. A wy?

Klif Preikestolen

Klif Preikestolen jest jedną z największych atrakcji w Norwegii. Ma około 605 metrów wysokości, dzięki czemu widoki z góry są malownicze i z pewnością zrobiły wrażenie na niejednej osobie! Dlatego też spora liczba turystów chętnie odwiedza to miejsce. Dzięki dronom, w Internecie można znaleźć różne zdjęcia, pokazujące jakich widoków można się tam spodziewać. Jak dojdzie do tego basen, będzie jeszcze lepiej!

Martyna T

Absolwentka Uniwersytetu SWPS we Wrocławiu. Miłośniczka festiwali muzycznych oraz książek psychologicznych.