„No Time To Die” – zobacz oficjalny zwiastun

No time to die

„No Time To Die” – wreszcie pojawił się oficjalny zwiastun zapowiadający 25. film o przygodach agenta 007, który jest również pożegnaniem Daniela Craiga. Co zobaczymy w nowym Bondzie? Zobaczcie pierwszy oficjalny zwiastun!

Ostatni film Daniela Craiga w roli Jamesa Bonda

Fani przygód James Bonda nie powinni być rozczarowani. Pierwszy oficjalny trailer filmu „No Time To Die” zdecydowanie udowadnia, że nie zabraknie charakterystycznych dla Agenta 007 zwrotów akcji, pościgów, strzelanin, pięknych kobiet, intryg czy nowoczesnych gadżetów. Film ten jest wyjątkowy z jeszcze jednego powodu. Mianowicie jest to ostatnia produkcja, kiedy Daniel Craig wcieli się w postać Jamesa Bonda.

Co ciekawe, jest to najdroższy film o Bondzie w historii. Kosztował blisko 250 mln dolarów, czyli o 5 mln więcej niż twórcy wydali na „Spectre”. Zdjęcia kręcono w Londynie, we Włoszech, Norwegii i na Jamajce. Warto wspomnieć, że po tym jak z produkcją pożegnał się Danny Boyle, reżyserem został Cary Joji Fukunaga.

Polski tytuł filmu to „Nie pora umierać”. Na początku filmu zobaczymy, jak James Bond opuszcza czynną służbę i cieszy się emeryturą na Jamajce. Pojawia się również jego stary przyjaciel Felix Leiter z CIA, który poprosi Bonda o pomoc. Misja doprowadzi 007 do tajemniczego złoczyńcy, który dysponuje nową, niezwykle niebezpieczną technologią. W jego rolę wcieli się Rami Malek.

Ponadto, zmiana reżysera to nie jedyne utrudnienia podczas produkcji. Warto wspomnieć o kontuzji Daniela Craiga, której doznał na planie oraz aferą związaną z występem Grace Jones.

W „No Time to Die” występują również m.in. Ralph Fiennes, Naomie Harris, Léa Seydoux, Ben Whishaw i Jeffrey Wright, a dołączyli do nich Ana de Armas, Dali Benssalah, David Dencik, Lashana Lynch czy Billy Magnussen. Plan produkcji odwiedził m.in. następca tronu Wielkiej Brytanii książę Karol.

Premiera „No Time to Die” jest zaplanowana na 2 kwietnia 2020 roku.

 

ZOBACZ TAKŻE: „ALTERNATYWKA” MŁODZIEŻOWYM SŁOWEM 2019 ROKU

Magdalena C

Z wykształcenia inżynier produkcji. Miłośniczka podróży i dokumentów kryminalnych.