Niesamowite znalezisko w celi w Kostaryce! Zobacz co strażnicy wyciągnęli z podłogi [WIDEO]

niesamowite znalezisko w celi

Niesamowite znalezisko w celi w Kostaryce! W sieci pojawiło się nagranie, ukazujące rzecz wręcz niesłychaną. O tym, że ze względu na nadmiar wolnego czasu, osadzeni często kombinują – wie każdy. Jednak to, co znaleziono u odbywającego karę w Ameryce Centralnej, przeszło wszelkie oczekiwania nawet samych strażników więziennych. Co takiego znajdowało się pod podłogą celi i jak w ogóle było to możliwe? Pytań jest wiele, odpowiedzi niestety mniej. Wiele wyjaśnia jednak wideo, które można zobaczyć poniżej.

Niesamowite znalezisko w celi w Kostaryce! Strażnicy więzienni przecierali oczy ze zdumienia

Wyobrażaliście sobie kiedyś, jaką najdziwniejszą i najmniej niespodziewaną rzecz można odnaleźć w niewielkiej celi więziennej? Nie od dziś wiadomo, że kreatywność osadzonych nie zna granic. Strażnicy więzienni spokojnie mogliby spisać kilkutomową księgę, opowiadającą o najbardziej zaskakujących fantach odkrywanych właśnie w celach. Jeden z rozdziałów tejże księgi z pewnością mogliby zarezerwować pracujący w jednym z zakładów karnych w Kostaryce. To, co odkryto w jednej z tamtejszych cel, jest naprawdę zdumiewające. Choć sam przedmiot być może nie zwala z nóg – szokuje ilość oraz sposób ukrycia. Ktoś najwyraźniej do tematu nie podszedł minimalistycznie.

ZOBACZ TAKŻE: MIAŁ ZBYT ZADBANĄ FRYZURĘ I WZBUDZIŁ PODEJRZENIA STRAŻY MIEJSKIEJ. JAK SIĘ OKAZAŁO – SŁUSZNE. MĘŻCZYZNA WCZEŚNIEJ NIELEGALNIE SKORZYSTAŁ Z USŁUG FRYZJERSKICH. TERAZ ZARÓWNO ON, JAK I ZAKŁAD, MAJĄ POWAŻNE KŁOPOTY!

To wszystko znajdowało się w podłodze, tuż przy łóżku osadzonego – zobacz nagranie!

O środkowoamerykańskich i południowoamerykańskich więzieniach krąży wiele legend. Poniższe nagranie pokazuje, że w wielu z nich może tkwić ziarno prawdy. Tak naprawdę nie wiadomo, co rzeczywiście wzbudziło podejrzenia funkcjonariuszy. Wiedzieli jednak gdzie szukać, a gdy odsłonili jedną z płytek podłogowych celi – przecierali oczy ze zdumienia.

Jak się okazało, pod podłogą znajdowało się kilkadziesiąt telefonów komórkowych. Niektóre zagraniczne źródła podają, że ostatecznie doliczono się aż 65 sztuk. Poza nimi, natrafiono rzecz jasna na ładowarki. Nie wiadomo dlaczego wszystkie zgromadzone były w jednej celi. Nikt nie wie także, w jaki sposób osadzony zdołał wydrążyć tak pokaźny schowek, do którego zmieściło się aż tyle zabronionych w więzieniu przedmiotów.

Wideo z odkrycia znaleziska można obejrzeć poniżej:

źródło: YouTube