Niemcy: „Nie jesteś pewny swojej płci? To bierz blokery hormonów”

Niemcy

Niemcy: „Nie jesteś pewny swojej płci? To bierz blokery hormonów” – to słowa ekspertów od LGBT. Ponadto uważają, że każdy powinien sam zadecydować czy jest chłopcem, dziewczynką, a może jeszcze czymś zupełnie innym.

„Czy muszę być chłopcem lub dziewczyną?”

Informacje pochodzą ze strony „Regenbogenportal”. To portal skierowany do osób LGBT, który stworzyło niemieckie Ministerstwo ds. Rodziny. Na stronie znajduje się wiele pytań, większość pochodzi o dzieci lub nastolatków oraz kontrowersyjne odpowiedzi. Jeden z użytkowników zapytał czy musi być chłopcem lub dziewczyną. „Eksperci” od LGBT odpowiedzieli… że nie. Dodali: „Wielu ludzi ma inną płeć niż mężczyzna lub kobieta. Inni z kolei uważają płeć za coś nieważnego.” Na portalu można również znaleźć wiele porad w jaki sposób zmienić imię w dokumentach.

Żeby tego było mało, na portalu można przeczytać: „Za pomocą blokerów hormonalnych można zapobiec temu, żeby ciało zmieniało się w kierunku, którego się nie chce. W ten sposób zyska się najpierw przerwę na oddech, żeby upewnić się co do swojej drogi.” „Eksperci” polecają również zażywanie hormonów płci przeciwnej oraz informują, że operację można przeprowadzać już od 18 roku życia. Niektórzy z odbiorców uważają, że strona nie jest czysto informacyjna, lecz nawołuje do zmiany płci szerząc propagandę.


ZOBACZ TAKŻE: LGBT W BAJCE DLA DZIECI. KONTROWERSYJNA PARA KUCYKÓW

Promocja zmiany płci i uderzanie w autorytet rodzica

Ponadto, „eksperci” uderzają również w autorytet i prawa rodziców. Zalecają zmiany płci nawet u dzieci, wbrew woli rodziców. Oto przykład pytania i odpowiedzi prosto ze strony „Regenbogenportal”:

„Dlaczego niektórzy ludzie nie akceptują mnie takim, jakim jestem?

W Niemczech istnieje prawo do samostanowienia o sobie, również w kwestii płci. Niektórzy o tym jeszcze nie wiedzą. Lub są niepewni i dlatego mówią: „tak nie może być” lub „kto wie, co powiesz za tydzień”, „Tak możesz się ubierać w domu, ale nie w szkole” . To jest nie fair i boli. Czasami dorośli myślą również, że Cię „ochronią”, jeżeli będą odsuwać temat transseksualizmu. Być może potrzebują wówczas jeszcze trochę czasu lub skorzystania z poradnictwa, żeby znowu zobaczyć, że ekspertem w kwestii twojego życia jesteś ty!”

Magdalena C

Z wykształcenia inżynier produkcji. Miłośniczka podróży i dokumentów kryminalnych.